Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb veszekedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb veszekedésetek a párkapcsolatotok során?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 01:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy féltékeny kis hülye voltam és mindenen balhéztam. Nem voltak ezek olyan nagy veszekedések, de összegyűlt és lapátra lettem téve. Megérdemeltem. :)
2021. máj. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még kiemelkedően nagy, vagy emlékezetes veszekedésünk, igyekszünk mindent higgadtan megbeszélni, hiszen együtt tervezzük leélni az életünket, minek öljük egymást?


Nem mondom, h nincsenek hangos szavak, de ezek olyan hülye helyzetekben vannak, mint hogy már megint nem mosogatta el, amire megkértem, vagy hogy üljön be a homokozóba a gyerekekhez, ha kimennek, mert nekik a gazolás nem program. 😄

2021. máj. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk az , hogy számomra miért fontosak a szüleim ?!

Majd az , hogy döntsem el , a szüleim fontosak , vagy a barátnőm ?!

44 F

2021. máj. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem engedtem a szüleimnek hogy hitelt vegyenek fel a nászajándékra, hogy uakkora összeget adjanak mint az ő szülei, akik nagyon tehetősek.
2021. máj. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

4/4 : Ez tipikus női logika ( általában ) !

Szerintem a férfiak többségének ilyesmi eszébe sem jutna , hogy a másik fél szülei miért nem vesznek fel hitelt , hogy ugyanannyi összeget ajándékozzanak , mint a saját szülei !

Ezért mondom én mindig , de nem hisznek nekem , hogy bizonyos téren , soha nem lesz egyenjogúság ! 44 F ...

2021. máj. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 a férjem (akkor még völegényem (43)) vergődött ezen, aki alapból a fél karját odaadná értem, abszolút nem anyagias, általában ő ugrik oda fizetni mindenhol ÉS ő akart nagy esküvőt, amit nagyrészt szintén ö fizetett, de meg is tehettük. Tehát a nászajándékpénz jó ha kaptunk, de ha nem kaptunk volna sem hiányzott volna sehonnan, nem ezért volt 100fős. Nyilván nem fogom engedni hogy a szüleim ilyen miatt adósságokba verjék magukat, plusz az ő szülei által ajánlott összeg volt aránytalanul nagy, amit ő fogadott el, amikor köztük szóba került. Ilyen is van. Nagy volt a nyomás akkoriban rajtunk, ennek tudom be. Soha nem vitáztunk pénzen sem előtte, sem azóta, hitelünkbe is 3x annyit fizet, mivel a fizuja arányaiban ennyivel több.
2021. máj. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

#5 / Elnézést , ha ekkorát tévedtem , de tényleg 100% ig biztos voltam benne , hogy ez egy női logika alapján jött nézet eltérés volt köztetek .

Hát igen , nem írtam oda az előző válaszomhoz , hogy tisztelet a kivétel alól .

Viszont örülök , ha ennek ellenére , olyan jól alakult a kapcsolatotok , ahogyan azt le írtad .

2021. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond, nem én pontoztalak le:)
2021. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor rájöttem, hogy nem is tette le a füvet, hanem inkább titokban szívta, akkor bunyóztunk. Én megütöttem, ő nem ütött vissza de lefogott.

Ez volt 3 éve. Azóta sem fordult elő ilyen veszekedés, titkolózás sem.

2021. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy állandóan írogattak neki lanyok akiknek kedvesen visszaírt, beszélgetett velük folyamatosan. Persze sosem flörtölt vagy ilyenek csak barátilag (általában régi lány ismerősök barátok írtak neki). Ezzel nem is lett volna gond, ha a végére nem a nap 24 órájában a telefonján lógott volna emiatt.
2021. máj. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!