Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már hasonlót párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már hasonlót párotok szüleinél?

Figyelt kérdés

Azt hogy mit keresek én itt? - és hogy olyan mintha kívülálló lennék.


Annyira más világ, folyton azvan mennyit dolgoznak meg idejük sincs az otthoni dolgokra. De érdekes semmi mást nem látok ha ott vagyok akár 2 napot is hogy egyik itt fekszik másik ott egész nap, telefonoznak meg cigiznek tvznek. Meg elmondják hogy mennyi munkát nem vállalnak mert nincs idejük..de ha igaz akkor hogy hogy tudnak otthon feküdni napokat?


Minek papolnak ha napokat nem csinálnak semmit és az otthoni dolgoknak se állnak neki ha már otthon vannak ..


Én annyira nem ez a mentalitású vagyok..idegennek érzem magam..


2021. máj. 24. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Azt ugye tudod, hogy a párod ezt a mintát viszi magával?
2021. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én exem családjánál éreztem mindig kívülállónak magam. Borzalmas volt, teljesen más mentalitásúak, sokszor meg is ijedtem, hogy én "ebbe a családba" akarok beházasodni? De végül szakítottunk az exemmel, mert ő is egy lusta disznó aki csak várja a sült galambot hogy a szájába repüljön ahelyett, hogy megdolgozna érte. Csak a rinya megy, nekem ebből elegem lett.
2021. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de kicsit másképpen. Egyszer volt egy barátnőm, aki teljesen más társadalmi csoportba tartozott. Nagy ház Budán, értelmiségi szülők, rengeteg pénz, én első generációs értelmiségi, melós szülők, panellakás, évente egy nyaralás.


Hiába nem volt velem éreztetve soha a dolog, tulajdonképpen erre ment rá az egész kapcsolat, mert én ezt nem tudtam jól kezelni, hiába voltam a csajnak és a szüleinek is kollégája.

2021. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is éreztem, de inkább amiatt, hogy a párom szülei rettentően hideg emberek, nincs meg az a meleg családi hangulat, amit mondjuk az exemnél vagy barátaim családjánál tett látogatáskor érezni lehet. (Meg persze a saját családomnál) A családi beszélgetések náluk politikára, történelemre és egyéb ilyen sznob témákra korlátozódnak még egy ebédlőasztal körül is. Amikor először voltam náluk, akkor velem sem beszélgettek se a családomról se az életemről, tulajdonképpen meg se akartak ismerni, a fater elkezdett nekem az ókori rómáról, aztán Sztálinról papolni. Az anyjával megpróbáltam kicsit személyesebb beszélgetést kezdeményezni, de kb tőmondatokban kommunikált tíz percig, aztán elment mosogatni. A mosogatásban felajánlottam, hogy segítek vagy megcsinálom helyette, de ezt is visszautasította, ezt a hideg felszínes viselkedést nyomták egész hétvégén. Nagyon furcsa volt, végig azon gondolkoztam, hogy most most én megyek szembe az autópályán vagy ők?

Először azt hittem zavarom őket, miattam nem akarnak családiasabb témákról beszélni egymással, de a párom elmondta, hogy nem, náluk így mennek a beszélgetések, ha valami privátabb téma van, akkor utasítás, kritizálás és kötözködés van, szóval örüljek amíg nem látok ilyet.

Azóta se lett jobb a viszony, sőt mostmár évek óta nem beszélek velük, nem is látogatom őket mert őszintén szólva nem sok értelmét látom annak, hogy két nap törióra meg ordibálós politizálás miatt utazzam keresztül az országot. Viszont nem is hívnak, szóval szerintem én se hiányzom nekik olyan nagyon. Csak attól félek már előre, hogy ha megszületik az unoka, akkor muszáj lesz látogatni őket, nekem viszont az eddigi rendszer tökéletesen megfelelt.

2021. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első, igen hiába mondta anno hogy ha össze költözünk más lesz ő..részben más lett,mert legalább 2 munkája van bár sz egyik csak heti 4×2óra kb..de még a szabadidejét bűn rosszul osztja be, s ha nem lennék én aki többet teszi ugyanúgy nézne ki minden mint náluk.
2021. máj. 24. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Mostmár a csajod szüleit szidod?


Inkább a saját házat körül sepregess.


Inkább azon gondolkodj el, te hova jutottak 30+?


Nincs egy rendes munkád se, szüleid boltjában bohóckodsz, ès a szüleid bábja vagy. Na ez jobb?

2021. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. Amikor elmentem hozzájuk az anyja mindig fogta a fejét mint a régi szappanoperákban amikor elájulni készülnek. Alig bírtam röhögés nélkül megkérdezni hogy hogy van..akkor elkezdte sorolni milyen fáradt, mennyi házimunkát csinált.

Egyáltalán nem volt észrevehető amúgy.. A konyhaasztaluk is olyan poros, koszos volt hogy förtelem.


Soha nem voltak érdeklődőek felőlem. Megkérdeztem hogy vannak, elmondták, és ha nem kérdeztem mást annyi volt.

Ültem csendben, ők meg beszélgettek. Senki nem szólt hozzám. Soha, még csak azt se kérdezték hogy hány éves vagyok.


Kb fél évig jártam utána nem. Már 2 éve nem járok. Egyszer sem hívtak fel, nem érdeklődtek, semmi...

Egy rossz szót nem mondtam nekik soha, ők sértegettek csak a hátam mögött.. Alapból utáltak mert nem akarták hogy a fiúk elköltözzön.

2021. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!