Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan érzésem van sosem leszek vele boldog,de nélküle sem? Éreztetek már így?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban
2021. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt érzem jelenleg, ha valakinek van tippe, hogy mit lehet tenni, ne tartsa magában. 😀
2021. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Nemkell mindig elhinni amit gondoltok.
2021. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Sok elhúzódó kapcsolat ilyen. Aztán veszik a bátorságot kilépnek és rájönnek,hogy lehetnek "nélküle" boldogok.
2021. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ezek a szerelmek nekem nem teljesedtek be és ezek a legfájóbbak. Ami úgy-ahogy összejött, ott is ugyanaz lett a vége, nem lettem boldog mellette, szóval tök mindegy.
2021. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zenész
2021. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éreztem így. Nehéz döntés volt, de végül szakítottam. Azóta eltelt 3 hónap, és boldogabb vagyok, mint valaha. Nehéz döntés, és utána is nehéz lesz, de nem rosszabb, mint bent ragadni egy boldogtalan kapcsolatba.
2021. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

ugyanebben sínylődök, idén leszünk 3. éve együtt.

nem tudom elképzelni, hogy ő lesz majd a férjem, de azt sem, hogy majd más. :(

2021. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Éreztem és én nem is tudtam kilépni belőle mindaddig, míg rá nem jöttem, hogy megcsalni készül. :(

Még mindig rossz. Az eszem tudja, hogy hosszútávon jobb, hogy így történt és vége lett. A szívemnek viszont még mindig fáj. És hiába teltek el hónapok, még mindig hihetetlen, hogy soha többet nem lesz már az életem része és valószínűleg mással leszek 1x majd boldog. Hiába próbáltam ismerkedni, nem találom senkiben azt, amit keresek. Benne minden megvolt, csak járt vele a végén már sok negatív is..

Majd valahogy lesz.

2021. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

Bakker van itt pár kapcsolat és társ függő.

Sokat olvasom ezt a fórumot. Abban kezdek hinni,sokan azért vannak egyedűl akik normálisak mert sok ember inkább sínylődik egy rossz kapcsolatban,mint inkább esélyt adjon egy szegényebb vagy kevésbé vonzó kűlsejű partnernek. Sokan beérik gyenge vagy ritka szexxel, mint a fentebb említett kategóriának esélyt adjanak.

2021. jan. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!