Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem miért viselkedik így, miért irigy?

Figyelt kérdés

Egyik barátnöjének 5 éve becsúszott egy gyerek egy buli alkalmával, mai napig nem tudja ki az apa. Feleségem évekig segített neki, de olyan na majd én a szegényt majd kioktatom mit hogy stílusban. Lesajnálta, sokat beszélt róla milyen rossz a csajnak, nem lenne a helyében, stb. Mintha önigazolást talált volna hogy a szerint csinosabb, irigyelt barátnöje így járt és neki mennyivel jobb.

Most viszont a csaj talált egy nagyon menö, nagyon jóképü, jól keresö magas pasit. Még én is azt mondom, hogy lennék a srác helyében. Azóta a feleségem éjjel-nappal róluk beszél, a facebookon öket nézi, elméleteket talál ki nekem, hogy majd otthagyja a pasi egy fiatalabbért, csak szórakozni akar, fog még majd hozzá jönni sírva.


Ez mi?


2021. máj. 24. 14:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a ti életetek?
2021. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az irigység nyilván nem szép dolog, DE szerintem csak az tud irigy lenni, aki nem boldog a saját életében. Ezzel sajnos azt mondja ki, hogy a ti házasságotokból, életetekből hiányzik valami, és arról szerintem te is tehetsz.


Magamból indulok ki: volt egy 5 éves kapcsolatom, sajnos csak a vége felé döbbentem rá, hogy mérgező. Viszont folyamatosan irigykedtem más nőkre, valakivel sajnos pont ezen vesztem össze... Máig bánom, és szégyellem magam miatta. Amúgy a kapcsolat előtt nem voltam egy irigykedős, ítélkező, megmondóember típus.


Amióta végre szakítottam exemmel (kb. félév telt el), eltűnt az irigység az életemből. Pedig egyre több esküvőt, kisbabát, új autót posztolnak, és egyszerűen nem vagyok irigy. Vagy nem érdekel, ha távolabbi ismerős, vagy vele örülök, ha közelebbi barátomról, családtagomról van szó. Pedig szingli vagyok, mégis úgy érzem, hogy nincs okom az irigységre többé, mert nekem is kiegyensúlyozott életem van már, és bízom benne, hogy nekem is eljön az igazi. Most van már nekem is esélyem a boldog párkapcsolatra valakivel, akit talán még nem ismerek, ezért nem irigylem mások esélyét, reményeit. Míg az exem mellett esélyem sem lett volna boldognak lenni, csak ezt túl későn láttam be...


Egy szó, mint száz: ha valaki kapcsolatban él, és mások kapcsolatára irigy, akár beteges módon, akkor ott a kapcsolattal van baj.

2021. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!