Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jól kereső pasiknak miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jól kereső pasiknak miert derogál segíteni a Saját párjukon?

Figyelt kérdés

Nem aranyáso effektrol van szo.


Csak nekem kezd fura lenni ha látja a másik hogy alig vannak ruháim, nem tudom ápolni a bőröm vagy kifizetni a gazszámlám, ugye megismernek hogy egy kissé "nyomoronc" nehézsorsuval jottek össze, szoval olyan fura hogy parkaocsolatban(!)mégis a fogukhoz verik a garast, azt mondják ez a te dolgod megoldani a te eleted stb, és de azert költenek ezerrel parfumre meg ékszerekre, díszdolgokra viszont amikre semmi szükségem amugy szoval csak egy gesztus meg "hatalomstatuálás"a szememben.


Miért derogál nekik segiteni, társnak lenni a SAJÁT PÁRJUK mellett, mikozben tényleg úsznak a pénzben?


Még megérteném ha vmi jott ment nő lennék de az exem el is jegyzett, a mostani meg be akar mutatni a családnak, es gyereket tervez, azaz teljesen komolyan gondolja velem. Így.


Nekik miert fáj segíteni?



#kapcsolatban önzőség
2021. máj. 26. 06:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 A kérdező kommentje:
Ja értem, mások szerint akár valódi társ is lehet még a párom, nem azt kell nézni, hogy házasság előtt milyen ember, vagy sajnálja e mindenét a másiktól, vagy nem. Majd az igen után megtudom. Mert olyankor változnak meg. Értem.
2021. máj. 26. 16:36
 72/84 anonim ***** válasza:
94%
te vagy az, akit az egyik exe még mindig ruháztat? :D
2021. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
95%

Ha szerinted az ékezetekkel van a baj, akkor tényleg sík hülye vagy!

A párod csak idő kérdése és kirak..

2021. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 A kérdező kommentje:
Nem. De nem látod hogy nem helyesírasi hiba hanem csak gyors mobilíras de en kerek elnezest jo
2021. máj. 26. 16:54
 75/84 anonim ***** válasza:
94%
Én azt nem értem, hogy mi a búbánatos lófaxért mondtál igent egy olyn embernek, akiről így vélekedsz??? Ja, hogy ki lehet tenni faszbúkra, meg instára, hogy márpedig te menyasszony vagy...Szánalmas, amit itt leművelsz, már bocs.
2021. máj. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt egyébként nem értem... házasodni akartok, de ha jól vettem ki az eddigiekből, akkor még csak soha nem is éltetek együtt? :D
2021. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
0%

Tegnap hallottam egy jó mondást. Valahogy így szól: "Ha a pina a férfiaknál lenne, akkor a nők nagy szarban lennének"

Röhej, hogy eggyes nők, csak azért mert puncijuk van, mit el nem várnak a pasitól, de cserébe csak "azt" tudják nekik adni.

2021. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
70%
Ha pina is nőne a férfiakon, akkor is nőkhöz mászkálnának, nem a lyuk miatt járnak hozzánk, abból van máshol is. Azért a miénk kel, mert rajtunk van!
2021. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
0%

#78 Nagy marhaság, mert van nő aki csak arra jó, de társnak nem való!

De ha így is lenne, akkor is röhely, hogy mit el nem várnak a lyukért cserébe.

2021. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
0%
Elvárhatnák, ha a férfiak nem lennének olyan hülyék, hogy meg is adják. Ameddig van kereslet, addig lesz kínálat.
2021. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!