Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan kritizáló, számonkér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan kritizáló, számonkérő, hibát kereső és mindenben találó ember(férj) miért ilyen?

Figyelt kérdés

Nem narcisztikus, nem passzív agresszív.

Tönkre megyek lassan


2021. márc. 30. 23:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért ilyen? Mert van valaki akit állandóan kritizálhat, számonkérhet következmények nélkül.
2021. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ő mondta hogy nem nárcisztikus? Vagy orvos állapította meg? Válj el.
2021. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Elválnék olyankor, de van közös gyermek. Vannak jobb napok, ha nyugodt, olyankor szeretem is. Együttműködni tudunk. Humor van.


Közben hibát hibára halmozok, semmisem jó. Vagy elég jó.


Szóban visszavágok. Vagy nem foglalkozok vele. Neki mindegy. Kivizsgáltattam magam, hogy tényleg ennyire szerencsérten vagyok van e valami mentális bajom, ahogy szerinte van. De nincs. Akkor pedig csak szimplán olyan nő vagyok amit ő még nem látott. Nem lehet hibázni, mert kiakad, hogy ez sem megy. Hiba lehet az, hogy nincs nálam fertőtlenítő. Víz. Fiókot nyitva hagyom. Bagoly típus vagyok és délelőtt ezért álmos v lassú , hiába alszok eleget. Stb ezret tudnék írni

2021. márc. 30. 23:40
 4/24 A kérdező kommentje:
Utána olvastam és sok nárcisz jellemző nincs meg nála. Csak elvárja hogy minden úgy legyen ahogy szerinte lennie kell vagy ha igénye van valamire az meglegyen.
2021. márc. 30. 23:42
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van egy adó és egy vevő fél. Amíg az adó van kinek mondja, mondani is fogja.
2021. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Akkor az egyetlen hibám az, hogy még nem léptem le. De nem menekülök meg, mert ott a gyermek. Ugyanúgy naponta talakoznánk, ugyanúgy mindent kritizálna ami a közös gyermeket érint, plusz anyagi gondok( amúgy én keresek többet, mielőtt még azzal jonne valaki, hogy csak a pénz miatt kell, közép szinten élünk) plusz kiborult gyermek.
2021. márc. 30. 23:51
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Egyik füleden be, másikon ki. Nevesd ki. Ha latja, hogy nem talál megfelelő fülekre, akkor abba hagyja 1 idő után. ;)
2021. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem hagyja abba.
2021. márc. 30. 23:54
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle nárcisz van. A fő dolog hogy valtogatja a jobb és a rosszabb énjét. Ez megvan. Ezzel mindig fenntartja benned a reményt. Ilyen rgy bantalmazó személy. A bántalmazó mindig jót is ad. Mindig csak annyit hogy épp hogy ne hagyd el.

A másik hogy csak akkor érzi jól magát ha másokat eltaposhat. Ha te egy ügyetlen kétbalkezes senki vagy, akkor ő egy valaki. Akkor ő máris jobban érzi magát mert lám jobb mint te. Te pedig legyél hálás hogy leereszkedett hozzád efy ilyen tökély.

Nem tudsz eleget a nárciszokról. Bántalmazó kapcsolatban vagy. Nyugi a gyereked is szenved ettől a pondrótól.

2021. márc. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
38%

Ha meg akarod mentenk a kapcsolatot, parterapia, szakember bevonasa javasolt.

Ha nem hagyja abba akkor sem, ha leszarod telibe, és akkor sem ha megvéded magad, s nem játszik a szakember akkor tudod mit kell tenned.


Viszont nézz utána mindenképp, hogy egy gyerekben mi zajlik le ha elválnak a szulei. S mi zajlik le ha romlott házasságban van egy gyermek.

Már egy fél éves is képes durván kötődni az apához. Ő úgy szereti ahogy van.

Te miért szerettel bele? Miért vállaltatok közösen gyereket?

Ezt gondold végig es mérlegelj. Már nem csak rólad es róla szól, hanem a gyermeketekről is.

2021. márc. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!