Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára?

Figyelt kérdés
A barátnőm az elmúlt 1 évben 15 kg hízott. Szerintem többet kellene mozognia valamint kevesebb cukorot és szénhidrátot ennie. Ha ez tovább folytatódik nem lesz jó vége :(
2021. máj. 26. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ő is tudja ezt mert látja érzi. Inkább kedvesen vedd rá a mozgásra közös sport stb
2021. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Leülteted és megbeszéled vele. Őszintén, kendőzetlenül, de nem nyersen és bántóan. Felajánlod a segítségedet, eljársz vele futni, segítesz neki betartani a diétát. Velem ezt csinálta a párom és egy pillanatig nem sértődtem meg rá, mert tudtam, hogy nekem és a kapcsolatunknak akar jót.
2021. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért hízik el a nők többsége kapcsolatban?
2021. máj. 26. 17:20
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Beszéltél már vele erről? Na nem virágnyelven, hanem konkrétan, mondjuk, hogy Kati, kb. 15 kilóval vagy több, mint amikor megismerkedtünk. Nekem így már nem tetszel, nem kívánlak annyira. Légy szíves, mozogj többet és egyél rendesen, ha szeretnéd, nagyon szívesen támogatlak ebben. Szeretném visszakapni a régi Katit. Blablabla...

Ha igen, mit mondott erre?

2021. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
Azért, mert már minek jól kinézni? A pasi meg lett fogva. Ezek után mi értelme van másnak is tetszeni, amikor úgysem lehet már az enyém. Gondolom.
2021. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Ez többnyire tudat alatt védekezés. Nem is akar szexet, azért veszi körbe magát egy fallal - zsírból.
2021. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Beszélek vele. Ha nem akar változtatni akkor ideje új barátnőt keresni.
2021. máj. 26. 18:22
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elhízásnak - amennyiben nem egészségügyi oka van - kétféle háttere lehet: egyik az alváshiány (nem én találtam ki, tény, hogy a szervezet ilyenkor így próbálja pótolni a hiányzó energiát), másik az inger- és/vagy szeretethiány.


Mielőtt dobod, gondolkozz el, nála mi lehet a kiváltó ok.

2021. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Te tán tökéletes vagy ? Kigyúrt kocka hasad van??! Ha nem ne ugass
2021. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ideje új barátnőt keresni? Légyszi ezt így mondd meg neki, hátha kiábrándul végre belőled. Mert amúgy qrva unalmasak már ezek a szánalmas kérdéseid. Csak kérdezem, te hol voltál a 15 kiló alatt? Azért az nem egy hónap alatt megy fel. Miért nem kezdtetek közösen új életmódba 5 kilónál pl?

Érdekes módon az én kapcsolatom még 20+ kilót is kibírt. Igaz, ő is felszedett ugyanennyit, együtt dagadtunk meg. Aztán szépen elkezdtünk közösen sportolni. A végén én lefogytam, ő nem. Mégsem b.sztam ki. Igazán szeretheted.

2021. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!