Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára, hogy egy kicsit változtasson?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A párommal 3 éve vagyunk együtt, minden jó köztünk viszont amióta kapcsolatban vagyunk azóta egy kicsit elhanyagolja magát értem ezt a súlyára .Kérlek benneteket ne átkozzatok el , szeretem nagyon de picit zavar, hogy erre nem figyel oda . 22 éves röplabdázik rendszeresen de már pocakos . Nem azt mondom hogy az én alakom tökéletes de odafigyelek hogy a lehető legjobbat hozzam ki a testemből , futni járok , erősítek stb. Nem akarom megsérteni , megbántani , de hogy adjam tudtára hogy változtasson ? Próbálkoztam már azzal hogy hívtam futni/erősíteni de csak nevetett rajta hogy biztos nem .



2017. jan. 2. 06:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

amelyik libát tömik, az hízik :D

kemény dió lesz finoman a tudtára adni, hogy husis vagy csinálj valamit.

Én nem edzeni hívnám, hanem megkérdezném miket eszik napközbe meg este otthon, és próbálnám egészségesebb útra terelni.

2017. jan. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

3 éve vagytok együtt. Ennyi idő után tehát már illik teljesen fesztelenül őszintének és nyíltnak lenni egymással!


leülsz szépen vele és őszintén elmondod neki, hogy mi a problémád és javasolod, hogy mit tegyen azért, hogy ezen változtasson

ha sokat nasizik, akkor megkéred, hogy ezeket mellőzze

2017. jan. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ajánld fel, hogy sportoljatok együtt
2017. jan. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kb negyedét eszi annak amennyit én
2017. jan. 2. 10:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, mennyit eszik, ha hízik.

3 év... egyrészt tényleg megmondhatnád neki így egyenesbe is, hogy zavar, hogy már most pocakosodik, másrészt meg az az időtáv, amikor már nem érzi úgy, hogy meg kell felelni neked, megvagy - és azt gondolja, akkor már lehet lazulni.

2017. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak tudom hogy ezzel megbántanám
2017. jan. 2. 13:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Ő meg azzal bánt meg, hogy elhagyja magát... amúgy meg jelezted már "finoman" - nem érti, vagy nem érdekli.
2017. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha meg a negyedét eszi, hogy várod el tőle, hogy éhezzen?
2017. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem várom el hogy éhezzen hanem , hogy tegyen azért hogy változzon
2017. jan. 2. 18:00
 10/11 anonim ***** válasza:
ez egy elég nehéz helyzet.ha jól vettem ki akkor lányról van szó ugye?!úgy meg még inkább.én pl biztos ,hogy meg sértődnék ha a pasim ledagattozna (még ha finoman mondaná is),hiába tudnám ,hogy igaza van. de a hiszti után meg mivel mondta ,hogy zavarja biztos változtatnék mivel onnantól engem is zavarna.Szóval szerintem is mond el neki,még ha meg is sértődik meg amúgy is jobb ha tőled hallja.
2017. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!