Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek hogy törődik a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek hogy törődik a parotok? Miből érzitek hogy szeret? Úgy érzem nem halad a kapcsolatunk, de nem tudom neki elmagyarázni megfogalmazni hogy mire is vágyom. Hogy adjam a tudtára így?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt abból 3 éve élünk együtt nem történik semmi.

Reggel elmegyünk dolgozni este haza és ennyi. Nincs közös program nincsenek már beszélgetések. Neki jó így nekem nem.

Szeretném ha törődne vele de ilyenkor mindig azt kérdi hogyan és erre már nem tudok választ adni. Szerintem ezt tudnia kéne magától nem?


2018. jún. 16. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődő, foglalkozik a dolgaimmal és rájuk kérdez. A tervezésbe engem is belevesz. (Pl. nem lép le random, hanem szól, hogy elugrik fodrászhoz és megkérdezi, hogy nekem milyen haj tetszene.) Plusz nálam alap, hogy érzem, hogy szexuálisan is kíván.
2018. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

"Szeretném ha törődne vele de ilyenkor mindig azt kérdi hogyan és erre már nem tudok választ adni. Szerintem ezt tudnia kéne magától nem?"


Igazad van, mert tudnia kellene magától is, na de te se tudod neki megmondani, hogy mire vágysz. Ami azért szerintem sokkal rosszabb, mint hogy ő nem tudja.

2018. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Mégis mit vártál, hogy majd átlagjuciként olyan életed lesz, mint a Sarah Jessica Parkernek az ominózus sorozatban? Mi a fenének kéne mégis történnie szerinted? Inkább neked kellene magadba nézned, és átgondolnod, vajon te miért nem tudod élvezni az életed (vele ellentétben), mintsem őt hibáztatni, meg tőle várni a megoldást.
2018. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy férfi sem tudja magától, nem gondolatolvasók. És nem is lehet elvárni ezt senkitől sem.

Ha problémád van, fogalmazd meg magadnak, és érthetően mondd el neki is. Elvégre szóból ért az ember.

2018. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Tudnia kellene.Mint ahogy neked is! :)
2018. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
De ha még beszélgetni sem tudtok ti ,hogy a fészkes fenébe jöttetek össze meg vagytok együtt évek óta?
2018. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Reggel elmegyünk dolgozni este haza és ennyi. Nincs közös program nincsenek már beszélgetések. Neki jó így nekem nem."


Mondjuk szeretnél több közös programot és beszélgetést? Hogy ne csak az legyen, hogy reggel elmentek, este meg haza? Rengeteg helyre el lehet menni. Mozi, koncert, színház, kirándulás, szórakozás, barátok, utazás, fesztiválok, találkozók, kiállítások stb. stb. Elég unalmas az életetek, hogy nincs mivel lefoglalni.

2018. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miből érzem, hogy szeret:

- a pillantásából

- az érintéséből

- sokszor simogat meg, ölel át, csókol meg

- ha ingerült, kimerült, hozzám bújik

- éjszaka álmában átölel

- reggel még félálomban is rám mosolyog

- támogat a terveimben, ha szomrú vagyok megnevettet

- volt, hogy megszorultam anyagilag, szó nélkül segített - még nem éltünk együtt

- kikéri a véleményem és hallgat rá

- dicséri a főztöm

- elmondja, mennyire szeret, imádja az alakom

- ha túl sovány vagyok (sok a probléma a fogaimmal, alig bírok enni), akkor aggódik, és örül, ha sikerül híznom 4-5 kilót

- tanácsot ad az öltözködésben, megmondja, ha valami rosszul áll

...


A sort még tudnám folytatni, sok-sok apróság.


29n

2018. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenhogy. Sokat beszélgetünk, nevetünk, ha itthon vagyunk akkor is vannak közös programjaink. Összebújva sorozatot nézünk, sütit sütünk, jàtszunk a gépen, tàrsasozunk, kàrtyàzunk. Random apró meglepiket hoz ( kedvenc energiaitalaim, kedvenc kínai kajàim), nőnapra plüss viràg, szülinapra a kedvenc fagyim stb. Sokat ölelget, simogat, vannak elmenős programjaink is. Nem gyakran, mert annyira nem vagyunk olyanok, de jàrunk moziba, étterembe, biliárdozni, strandra, bowlingoozni, rock koncertekre, haveri körrel lógni stb... A szexuàlis életünk eszméletlen jó! Minden érintésével érezteti hogy kívàn. Az àgyban is törődik velem, nem csak a sajàt élvezetével hanem az enyémmel is. Szeret. Ennyi:) 8 éve vagyunk együtt.
2018. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!