Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Feltétlenül muszáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Feltétlenül muszáj totál meztelenre vetkőzni a fiúnak szex közben?

Figyelt kérdés

Szex közben a férfi mindig félmeztelen/meztelen vagy nem gáz ha magán hagyja a pólót/inget? Esetleg az csak ilyen gyors meneteknél lehet?

A nők is meztelenek szex közben?

Miért kell mindkét félnek totál meztelenek lenni?

Én utálom a saját testem így biztos, hogy nem leszek meztelen. Prostiknál ugye nem kell meztelenre vetkőzni?

20/F ( a testemmel nincs gond, de utálok meztelen lenni még fürdés közben is zavar a meztelenség pedig totál egyedül vagyok, de akkor is rossz érzés.

2szer voltam nővel de mindkettő ilyen gyors menet volt,(diszkóba) hogy csak a nadrágot húztam le a csaj pedig felhúzta a szoknyáját és félrehúzta vagy lehúzta a bugyiját. Most komoly kapcsolatom van és görcsölök a meztelenkedés miatt. A lenti méretem jó, de a felső testemet nem mutogatom, mert gizda, ezen kívül 14 éves koromban gerincferdülést állapítottak meg ami nem látszik ruhában mert jártam tornára meg kihúzom magam de 14 éves koromtól kezdve szégyenérzetem van a felső testem miatt.


Köszi annak aki végig olvassa.


2010. aug. 24. 16:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy nem közölték veled időben, hogy rengeteg ember szenved gerincferdülésben és mégis járnak strandra félmeztelenül, élik a szexuális életüket teljesen meztelenül, minden szégyenérzet nélkül. Még azok is, akiknek már annyira súlyos, mint amit linkeltem.
2010. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még egy példa, bár távolabbi. Nem gerincferdüléses, de testképpel kapcsolatos:). Anno volt egy barátom, akinek izmos, jó felsőteste volt, széles vállakkal. Ez nagyon tetszett benne. Annak már régen vége, most megint megismertem valakit. A mostani illetőnek egyáltalán nincsen széles vállas, se izmos felsőteste. Mégis, amikor megláttam meztelenül, az jutott eszembe, hogy milyen jó is, hogy ő van nekem, és úgy tetszik, ahogyan van.


Azt akarom ezzel mondani, hogy ugyanaz az inger nem feltétlenül ugyanazt jelenti két ember számára. Lehet, hogy te nem szereted látni sem a felsőtestedet, és a barátnőd mégis azzal együtt tudna szeretni.

2010. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:06


Nálad simán ment a levetkőzés a barátod előtt amikor elsőnek voltatok együtt?

2010. aug. 24. 20:11
 24/30 anonim ***** válasza:

A régivel nem jutottam odáig, nem volt hosszú kapcsolat. A mostanival pedig még nem történt meg, eddig csak róla került le több ruha. ...Hm... igazából nem tudom, nekem is hogyan fog menni, idáig nem is gondolkodtam rajta, csak ahogyan megláttam a kérdésedet. Én azon jobban fogok aggódni, hogy a kis melleimhez vajon mit szól majd, dehát én lány vagyok:).


Viccet félretéve, én ezen azt hiszem, nem fogok aggódni. Meg szerintem, ha már levetkőzésre kerül a sor és egymás kényeztetésére, akkor olyan hangulatban is lesztek, hogy egyikőtök se azzal foglalkozik majd, hogy milyen a háta a másiknak.

2010. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Egyrészt a barátnőd valószínűleg észre sem fogja venni egyáltalán hogy bármi is lenne a gerinceddel, meztelenül sem. Másrészt meg lehet, hogy ő épp azon görcsöl, hogy az egyik melle kicsit nagyobb, mint a másik, vagy nagy a mellbimbója, vagy túl kicsi a köldöke, vagy tudomisén. De te pontosan tudod, hogy szereted ezt a csajt, tehát olyannak szereted amilyen, felemás cicivel, kicsi köldökkel és akármivel. Ebből kiindulva nyugodtan feltételezheted, hogy ő is így szeret téged ahogy vagy, ferde gerinccel, görbe farokkal, szőrös mellbimbóval.

Nyugodt lehetsz benne, hogy senki sem tökéletes és mindenkinek vannak ilyen aggályai, de meglátod, hogy teljesen feleslegesen aggódsz emiatt és ha túl leszel az első meztelen együttléten, verni fogod a fejed a falba, hogy hogy lehettél ekkora idióta, hogy ilyenen paráztál egész idáig.

Az valami eszméletlen jó érzés, mikor a szerelmeddel meztelenül egymáshoz simultok! Ne hagyd ki ilyen marhaság miatt!

2010. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, megnyugodtam és pozitívan állok majd a dolgok elébe:D
2010. aug. 24. 21:21
 27/30 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy csak ennyi bajod van.Engem szatírnak néznek és senki nem áll velem szóba!!!
2010. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
ha tényleg szereted akkor mondd el neki és ha ő is szeret teljesen meg fog érteni :)
2013. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
hát oké h szex közben nem akarsz de pl ha uszodába mész v ilyesmi akk mit csinálsz?!
2013. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem muszáj feltétlenül meztelenre vetkőznöd, de hidd el, hogy sokkal praktikusabb. És ha sötétben szeretkeztek, nem teljesen mindegy? Embereld meg magad...
2013. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!