Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ötlet kellene: hogyan derítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ötlet kellene: hogyan derítsem ki, hogy ismerik e egymást a barátom, és akivel társkeresőzök?

Figyelt kérdés

mert már két srác is volt, akiket ismer(megtaláltam az iwiwen ismerősei közt)

de a mostaninak a neve ismerős....ő még nem látott engem

ha megkérdezem a barátomat, hogy ismeri e, nem tudom mit mondjak, én honnan ismerem, ráadásul miért olyan fontos ez.

a sráctól megint nem kérdezhetem meg, mert ha ismerik egymást, már megy is a telefon...és jön a lebukás.

kérlek ne arról beszélgessünk, hogy szakítsak, mert nem tudok szakítani, mert szeretem a barátomat, de annyi szemétséget elkövetett már ellenem, hogy itt mindenki azt javasolta, hogy hagyjam ott, és gondoltam azért nem bírok szakítani mert nincs önbizalmam(nem tetszem senkinek hiszem ezt)és szeretném tudni, hogy tetszem e valakinek.és a társkeris srácnak írtam, hogy nem társkereső célból találkozom, hanem csak barátkozási alapon.

szóval nyomozáshoz van ötlet?


2010. aug. 24. 16:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem...
2010. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel.
2010. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A társkereső az társkereső nem pedig bartkozósdi. Arra ottvan minden más fórum vagy chat vagy akármi. Társkeresőn társat keres az ember. Ha nem vagy képes szakítani, és mellette még társkeresőzöl is meg is érdemled. Hülyíted az új pasit, a mostanit is átvered. Nem tudom, hogy miket követett el ellened, de jelen esetben nem vagy jobb nála.
2010. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
És még a férfiakat mocskolják...
2010. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

a lényeg, hogy szakítanom kell

és a társkeresés volt a legjobb ötletem, mert nem bírok szakítani

a társkerises srácot nem vágom át(tekintve, hogy lehet nem is tetszem neki)mert megírtam, hogy ismeretlenekkel nem járásról akarok beszélgetni és meglehet az is, hogy totál különbözőek vagyunk és megértette, mert azt érzem ő nem tutyi-mutyi fajta srác(lehet dobálózik a csajokkal)

amúgy meg a pasim is volt, hogy mellettem társkeresőzik, meg egy rakás szemétség amikkel megbántott

szóval így nem vagyok különb nála

de ha nem teszek semmit a végén megházasodok vele és végigsírom az életem mellette, mert nem tudok lépni

újra kérdem: ötlet????

2010. aug. 24. 17:05
 6/24 anonim ***** válasza:

"de ha nem teszek semmit a végén megházasodok vele és végigsírom az életem mellette, mert nem tudok lépni "


Mi az hogy nem tudsz lépni? Pisztolyt tart a fejedhez? Bazz, Taigetosz pozitív vagy te is.

2010. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
akaszd fel magad!
2010. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Igenis átvered az új pasit, ha nem tudja, hogy van barátod.


Ha komolyan olyan hülye vagy, hogy még egy házasságba is belemennél csak, mert nem vagy képes szakítani, akkor gratulálok. Hagyod, hogy megbántson, kihasználjon, megalázzon és neked ez kell?? Nem lehet annyit kinyögni, hogy: köszi nekem elég volt, felejtsük el egymást? Te is csak nyavajgásra használod a szád és nem arra, hogy értelmesen beszélj.

2010. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

kapcsolat függő vagyok nem kicsit

ezt lehetetlen orvosolni, max, ha lekötnek diliházban fél évre minimum

nem tudok létezni egyedül

1 éve szenvedek a párommal, mert szakítás helyett mindig megbocsátok(holott bocsánatot se kér)

és állítólag ő nem fog megváltozni

én sem

és nem illünk így össze

de nem bírjuk egymást elengedni

és ebből még közös jövő is lenne így!

én meg már megőrülök

2010. aug. 24. 17:10
 10/24 A kérdező kommentje:

attól féltek, hogy a srácot átverem a társkerin.....

mi van, ha ő ver át engem?

erre senki nem gondol?

ki tudja neki milyen a múltja....

ez az élet.

2010. aug. 24. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!