Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ötlet kellene: hogyan derítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ötlet kellene: hogyan derítsem ki, hogy ismerik e egymást a barátom, és akivel társkeresőzök?

Figyelt kérdés

mert már két srác is volt, akiket ismer(megtaláltam az iwiwen ismerősei közt)

de a mostaninak a neve ismerős....ő még nem látott engem

ha megkérdezem a barátomat, hogy ismeri e, nem tudom mit mondjak, én honnan ismerem, ráadásul miért olyan fontos ez.

a sráctól megint nem kérdezhetem meg, mert ha ismerik egymást, már megy is a telefon...és jön a lebukás.

kérlek ne arról beszélgessünk, hogy szakítsak, mert nem tudok szakítani, mert szeretem a barátomat, de annyi szemétséget elkövetett már ellenem, hogy itt mindenki azt javasolta, hogy hagyjam ott, és gondoltam azért nem bírok szakítani mert nincs önbizalmam(nem tetszem senkinek hiszem ezt)és szeretném tudni, hogy tetszem e valakinek.és a társkeris srácnak írtam, hogy nem társkereső célból találkozom, hanem csak barátkozási alapon.

szóval nyomozáshoz van ötlet?


2010. aug. 24. 16:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
ÖTLET? légyszi
2010. aug. 24. 17:14
 12/24 anonim ***** válasza:
Úristen, hát milyen ötleltet akarsz? Tudod mit, itt van egy: húzzál el pszichológushoz, de nagyon gyorsan. Tönkreteszed magad teljesen. Vagy beszéld meg a szüleiddel vagy mittudom én. Nehogy már egy ember ennyire tehetetlen legyen, amikor ilyen sz@r helyzetben van. Kapcsolatfüggő vagy... Ez egy kitalált szarság, hagyd ott a srácot, persze eleinte sz@r lesz, de legyél sokat a barátaiddal és a családoddal. Nem kapcsolatfüggő vagy csak max. szeretethiányod van, amit ettől a sráctól biztos nem fogsz megkapni.
2010. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Az ilyenektől egyébként falra mászok. Egyszer írtam egy csajnak egy társkereső oldalon. Kedves, kulturált, nem sablonos levelet. Két nap múlva válasz: "Barátkozhatunk."

No comment.

2010. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

család, barátok, mint támasz szakítási esetre....hm...

mindenki ezek közül a barátomat isteníti, mert nekik a jófej srácot muatta, és senki nemhisz nekem, mikor arról zengtem, hogy miket csinál ellenem!

mert ő milyen megbízható, rendes gyerek

a fél családom engem néz le, hogy örüljek, hogy ő velem foglalkozik egyáltalán

szóval nálam szakítási esetben csak mindenki sajnálna, hogy nem tudok egy milyen aranyos sráccal kijönni....

a bnők meg erre várnak amúgy(rosszmájúak)

2010. aug. 24. 17:23
 15/24 anonim ***** válasza:

17.21 vagyok. Gondoltam a kérdéshez is hozzászólok. :)

Szerintem nem kell törődni mások véleményével. A te életed. Ha te nem jössz ki vele, akkor járjon vele a családod meg a barátnőid felváltva! :)

Alakítsd valahogy úgy a beszélgetést, hogy szóba kerülhessen a srác. Ha focizik, akkor beszélgessetek focistákról. :)

2010. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

az ok hogy a srácból kiszedem....

de ha a barátom egyszercsak be akar neki mutatni,mert mondjuk mvéletlenül összefutunk?

de KÖSZI az ötletet

látszik senki nem egy gyakorlott ilyenekben :)

2010. aug. 24. 17:31
 17/24 anonim ***** válasza:
Nézd, ha valóban ismerik egymást, akkor benne van a pakliban a lebukás. Ezen nemigen lehet segíteni.
2010. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

a lényeg olyan rengeteg ismerőse van a páromnak, aki ismer olyat, aki ismeri a társkeris srácot az iwiwen, hogy nem merek a sráccal találkozni, lemondom a randit, szenvedek tovább a barátom mellett

mennyit keres egy szellemileg leszázalékolt?

2010. aug. 24. 17:41
 19/24 anonim ***** válasza:
Én inkább öngyilkos lennék, mintsem, hogy ennyire szar minőségben éljem le az életem :D Tudnám ajánlani a borotvapengét, mint megoldás, olcsó, jó, általában célra vezető, de amilyen szerencsétlen vagy lehet, hogy még ezt sem tudnád megoldani egyedül...
2010. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

a zöngyilkossággal annyit érnék, hogy hülyének, beteg dilisnek fog nézni mindenki és a barátom is azt fogja gondolni, még jó, hogy nem az ő lakásában volt

és pár év múlva viccelnek vele a haverjai, hogy döglenek utána a nők

de vicces volt :)

2010. aug. 24. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!