Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik nő lehet a dologba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném a véleményeteket kérni ebben a dologban, nem feltétlenül gondolom, hogy a férjem megcsal, de már nem tudom, mit gondoljak mi a baja.

Rólunk: 2 éve vagyunk házasok, van egy 1,5 éves fiunk és most fog születni a kislányunk júliusban. A férjemmel jól megvoltunk eddig, saját házunk van, jó állása, nem élünk rosszul, nem fényűzésben, de átlagosan. A gyerek születése után is minden oké volt, hál istennek mindent meg tudtunk beszélni, egymásra is szánunk időt, nem hidegültünk el eddig egymástól.

De most.. .Egy pár hete kezdődött, hogy mindig morcos, rossz kedvű volt. Ház kisebb felújításban/ alakításban vagyunk, mondta, hogy fáradt amit meg is tudok érteni. Próbálok ott segíteni ahol tudok, ugyanúgy festek, takarítok, egyedül csinálom a házi munkát, intézem a gyereket és ha kell még a kerti munkába is besegítek, még igy szülés előtt is, hogy neki minél több teher lekerüljön a válláról.

De mégis mostanában mindnebe bele köt, semmi nem jó neki amit csinálok, már nem ízlik a főztöm, mindnebe talál valami hibát, olyanokba ami eddig tök oké volt neki. Sokat kiabál a gyerekkel is, azt mondta múltkor, hogy csak idegesíti, hogy állandóan visít, pedig amúgy nem sírós csak nagyon apás, és ő egyáltalán nem foglalkozik vele mostanába, mintha nem is szeretné, persze szerinte ez is az én hibám, mert "nem fárasztom le eléggé a gyereket" azért hisztis. Észre vettem, hogy valakivel sokat beszélget chat-en vagy nem tudom, hogy hol, nekem nincs facebookom csak neki. Olyankor látszik az arcán, hogy mosolyog, meg élvezi a beszélgetést, ha kérdezem akkor annyit mond semmi. Ha hívják ami mostanába sokszor van, mindig csak nézi a telefont, ha ott vagyok, ki nyomja vagy felveszi de elmegy máshova, hogy ne halljam. Ilyet régebben nem csinált. Ha kérdem ki volt, akkor azt mondja senki, vagy munka.

Egész nap kb 1 2 mondatot szól hozzám, ha kérdezem mi baj, azt mondja semmi, pedig ezelőtt egész napokat végig dumáltunk és partner volt ő is, nem csak én fecsegtem ő meg hallgatta. Nem tudom mi van vele, lehet, hogy másik nő van a dologba? Én próbálok a kedvére tenni mindig így is de le se sz@rja, már elnézést. Nagyon fáradt vagyok már a sok itthoni melótol is, fáj mindenem, lassan szülők, nem tudok aludni, kivagyok eléggé. És már nem tudom mit tegyek, hogy elég jó legyek. Szerintetek? Bocsi ha elég katyvasz lett, csak elég ideges vagyok.



2021. máj. 27. 21:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyértelmű, hogy megcsal, és az is, hogy le fogja tagadni. Kár, hogy nem lehet fogadni. (Persze, te meg hiszel majd neki, ő meg egy darabig óvatosabb lesz.)
2021. máj. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
21. Miért olyan egyértelmű, hogy hiszek neki? Nem vagyok hülye, és nem is fogom magam azzal álltatni, hogy az én férjem biztos egy szent és igazat mond nekem. Bármennyire is fájna az igazság, úgyis addig megyek utánna míg nem vagyok biztos abban mi történt. Annyira már ismerem a sok év és két gyerek után, hogy lássam mikor kamuzik nagyot.
2021. máj. 28. 01:19
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom de ez egyértelmű.Ha hozzáférsz a telefonhoz titokban abból minden kiderül.Tapasztalatból mondom.De ha szembesítenéd azzal a ténnyel,hogy tudod hogy megcsal,szerintem letagadná.
2021. máj. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletlenül bánik veled, ha rákérdezel hárít. Én belenéznék a telefonjába a tudta nélkül, én is úgy tudtam meg h a barátnőm közbe összejött mással.
2021. máj. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit vergődsz ennyit, ha tudod a kódot vedd el és nézz bele. Nem szép dolog de egy feleséget megcsalni főleg várandósan ezerszer rosszabb. Nem kell itt mártírkodni, hogy jaj te nem csinálsz ilyet... nem, mert félsz attól amit ott fogsz látni. Én egyszer csináltam csak ilyet, az exemnél. Ő is ugyan így viselkedett. Beszélni nem lehetett vele, ha kérdeztem tagadott. Aztán nem is véletlen lett belőle ex. Azóta van férjem, az ő dolgaiba egyszer se néztem bele, mert egész egyszerűen nem adott rá okot. Én értem, a telefon privát szféra, de ne ezen szenteskedjünk már amikor csinált neked még 1 gyereket, közben meg kikacsingat.
2021. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
96%

Onnan egyértelmű, hogy amikor kérdezed, ki hívta, azt mondja senki. Ennyire ismered, látod, mikor hazudik? Hát, nem tudom, engem nem szoktak senkik hívni.

Ha kérdezed,mi baja azt mondja semmi. Ennyiben is maradtok. Ha valaki ismeri a párját, akkor tudja, hogy mi van a semmik mögött. Legfeljebb nem akar tudomást venni róla. Ha szembesíted, hasonló kimenetel várható. Mivel fogod szembesíteni, hogy telefonál? Vagy hogy rosszkedvű? Miért mondana mást, mint ami eddig is bevált? Semmi, fáradt. Mitől fogod jobban látni, hogy igazat mond-e?

2021. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem mártírkodok, de mostmár úgyis mindegy mert melózik, ha haza jön úgyis rá kérdezek, és elkérem a telót is. Biztos kamuzni fog, de amúgy meg valaki írta is hogy ha van egy kis esze úgyis törli a dolgokat belőle, akkor meg hiába is nézem ugyse találok semmit. Ha meg nem törölte akkor nem adja ide úgyse, akkor megy nincs is több kérdés. Én amúgy csak azt nem értem ha megcsal akkor nyilván már nem szeret, minek hazudni? Nem csak nála hanem ezt sose értettem, minek titkolózik, valaki ha már úgyse számít neki a másik?
2021. máj. 28. 10:02
 28/39 A kérdező kommentje:
26. Nyilván nem hiszem el, hogy senkik, hívják, gondoltam ez tiszta. De mondom,pár hete tart ez, eddig úgy voltam vele hátha elmondja, nem azért nem léptem még mert elhiszem, hogy senki nem hívja, csak játéktelefonál. De mit csináltam volna, rohanjak egyből válni 1 gyerekkel terhesen? Nem jobban fogom látni,hogy igaza mond-e. Mert most is tudom,hogy nem mond igazat.
2021. máj. 28. 10:11
 29/39 anonim ***** válasza:
Veled együtt izgulok kedves kérdező, kitartást bármi is lesz a vége
2021. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt
2021. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!