Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet bízni olyanban, aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bízni olyanban, aki az exeit más nők miatt hagyja el és nagyon gyorsan?

Figyelt kérdés

És teljesen komoly, több éves kapcsolatokat(eljegyzést is) rúg fel egy pillanat alatt ráadásul(ha befigyel egy friss husi), es mindezt 30-40 felett.

Mint akik cserélgetik a nőket x időközönként.


És most vagyok én a soron, azaz nekem "vetít",hogy szeret és korrekt, és komolyan gondolja stb.

Ma...



#7 évenként váltás
2021. máj. 31. 19:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy inkább az a kérdés hogy szól mellette egyetlen érv is egyáltalán?
2021. máj. 31. 19:17
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Igen, minden rendben lesz.
2021. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan ezekkel hülyíthette az exeit mint amivel téged, ha te is egy akarsz majd lenni azok közül, akiket egy fiatalabbra/szebbre cserél akkor hallgass rá és jöjj össze vele, ha nem akarsz pofára esni akkor meg építsd le, nyomuljon valaki másra aki beveszi ezt a süket dumát.
2021. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezek után még összejössz vele, magadra vess..
2021. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pont ez van bennem hogy lehet en sajnálnék éveket adni neki, hogy aztán x évvel később ugyanott vagyok ahol a part szakad.


Csak epp súlyos döntés úgy érzem Nekem az, hogy vagy leredukálom szexkapcsolatra, vagy elhagyom, vagy mellette nyitott szemmel járok.


Csak mert komolyan alig van normális pasi (komoly kapcsolatra)

2021. máj. 31. 19:33
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

Az általad leírtat max. akkor tudnád kevés kockázattal megúszni, ha valami szűz, mélyen vallásos faszit akasztanál le. Mindegyiknél lesz kockázat. Most akkor kidobod ezt emiatt, hogy aztán ugyanez a kérdés felmerüljön benned a következőnél?

Vagy legyen egyszerre több faszid. Az nem rossz megoldás szerintem.

2021. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen pozitív, hogy belegondoltál ebbe, mert sokan nemszoktak. Gondolom megvan közöttetek a kémia és a vonzalom, így nehezen fogod tudni tartani a csak szexkapcsolatot. érzelmileg rizikós, és lehet éveid mennek el rá, míg nem rak ki téged is. De persze az ellenkezőjére is van esély.
2021. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy mi vonz egy ilyen féregben? Aranyból van a farka ami csokit lövell ki, vagy mégi mi visz rá, hogy egyáltalán elgondolkozz ezzel bármilyen kapcsolaton?
2021. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Csak az hogy a legtobb pasi abnormalis.


Én mar inkabb ugy nezem melyik az elviselhetobb.

2021. máj. 31. 22:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, miert, szerinted ez a pasi nem abnormalis?

Moralisan mindenkepp


Biztos talalsz majd normalisat is.

2021. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!