Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondanád, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondanád, hogy szerelmes vagy másba, de olyanba aki soha nem fogja azt viszonozni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megtettem.
2019. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
A második feléhez már nincs köze, sőt fölöslegesen keltheti azt a reményt, hogy azért még próbálkozzon, hátha kibékülünk így azt nem. Azt, hogy mást szeretek megmondanám. Így fair, ne magában keresse a hibát.
2019. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg. És ezzel le is zárnám a kapcsolatot, mert itt vége.
2019. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
megmondtam neki, pontosabban megírtam
2019. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Meg is mondtam. Aztán viszonozta volna csak elrontottam. Így maradt viszonzatlan. Meg ott volt neki más akivel alakulóban volt, így inkább abbamaradt. Velem kevésbé lett volna boldog mint vele most. De jobb is hogy így alakult.
2019. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Megmondtam. Viszonozta a másik hála égnek.
2019. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,megmondtam.
2019. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már megtettem, maradt a szívatás.
2019. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Ő kezdte a vallomást, azt hittem, eljött a nagy pillanat, és mondtam, hogy én is. Azóta nem áll velem szóba.
2019. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!