Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Papucs vagyok ha az egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs vagyok ha az egészséges élet -mániás feleségemre ráhagyok mindent?

Figyelt kérdés

Nem volt mindig ilyen de az utóbbi időben kicsit elhatalmasodott rajta az egészség mánia. Egyébként az elején még kifejezetten örültem neki, mostmár néha kicsit zavar..

- Kőkemény kalóriaszámlálás van, van hogy este majd éhenhalok. Főleg zöldséges, növényi alapú kajákat főz, én meg nem annyira szeretem a zöldséget

- Alkohol, dohányzást konkrétan megtiltotta, egy fél pohár sört sem ihatok

- Mindenfajta üdítő, nasi, csoki stb tilos, még vendégségben is

- Komoly edzéstervünk van, ha egy napot kihagyok, az már világvége


Haverok egy része azt mondja papucs vagyok, mások meg azt h hatalmas szerencsém van vele. Igaz ami igaz, fogytam egy csomót, jobb a közérzetem is.


2021. jún. 1. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed jól magad így teljesen, akkor igen, az vagy. Azért álljon már meg a menet, hogy tilt egy szelet csokitól, meg éget vendégségben, hogy nem ehetsz-ihatsz ami jól esik. És ezt nőként mondom.
2021. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
hát jó nagy papucs vagy. Akkor nem lennél az, ha 100%ban elfogadnád ezt, de nem egészen ez érződik a leírásodból.
2021. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Van valami oka annak, hogy ilyen szintű életmódváltást vitt végbe? Volt komoly betegsége valamelyikőtöknek, esetleg túlsúlyos valamelyikőtök? Ha igen, akkor még meg lehet valamennyire érteni, megijedt és nem alarja hogy leadjátok idő előtt a rendszámot. Ha viszont csak a semmiből jött, akkor én a helyedben megmondanám neki, hogy ez így neked nem jó, persze nem durván, meg hogy elkíséred néha edzeni, meg eszel vele egészséges kaját is egy egy nap, de ne kényszerítsen erre az akaratod ellenére.
2021. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Hat ha egy dagadek vagy/voltal, akkor megertem a torekveset, mert az tenyleg nem egy egeszseges allapot.

Mas: jobol is megart a sok. Fel pohar sortol nem fogsz visszahizni, nem lesz beloled alkoholista. Tovabba..az ehezes nem tesz jot. Vacsorara valami konnyut kell fogyasztani, de ne ugy, hogy ehes maradj.

2021. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Papucs az, aki feladja a saját akaratát/igényeit, csak hogy a másiknak megfeleljen és te ezt teszed. Jelen esetben megvannak a pozitívumai (fogysz, egészségesebben élsz), de a negatívumai is (gyerekként vagy kezelve, nincs döntési lehetőséged, öntudatlanul csapódsz, alárendelt vagy, árnyéka vagy a feleségednek, stb.).
2021. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek titeket, szóval...


...akkor vagy az, ha a feleséged egy olyan személy aki olyan, mint az amcsi "Social Justice Warrior" közösség tagjai akiknek gondolkodásmódja olyan, hogy "amit ők gondolnak valamiről, másoknak is azt kell, mert csak ez az egy helyes út létezik" (általában ők azok akik eldöntik, hogy ez vagy az sértő-e valamelyik kisebbségnek, még azok tiltakozása ellenére is - lásd Speedy Gonsales betiltását, "mert sértő a mexikóiaknak - aztán maguk a mexikóiak petícióztak a karakter visszatéréséért - ha ő ilyen és te feladod a saját gondolataid, akkor igenis papucs vagy és később csak rosszabb lesz. Olvas pár cikket valami őrült "egészséges" hóbortról (jajj neked, ha ellesi az "örök élet táplálkozását" ami napi 2 tojássárgájából áll) és neked kötelező ugyanazt gondolnod erről, mint neki.


Ha viszont ő a te egészségedet végi vagy ilyesmi, akkor ez a kérdés csak nyavalygás.

2021. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kapcsolat elején érdemes tisztázni a határokat, neked mi a jó, neki mi a jó, hogy fájdalom nélkül el tudjátok dönteni működhet a közös élet. Szerintem nem egészséges, hogy mindenben behódolsz, mert sose leszel boldog.
2021. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az.
2021. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagy az. De a sört felejtsd el,tele van ösztrogennel es ha igy folytatod lecserel egy sportos kandurra! Jobb ha resen vagy! Néha csoki mehet meg kaloriaszalmlalas hulyeseg. Egyetek valtozatosan es sportoljatok rendszeresen!
2021. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Te viszont előírhatod neki, hogyan és mennyit szexeljetek. Ha egyet is kihagy, cirkuszolj! :D
2021. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!