Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nélkülem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nélkülem akar fesztiválozni, normális, hogy ez engem nagyon zavar?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párom nélkülem szeretne menni a B my lake fesztiválra. Őszintén nem tudom, hogy bennem van-e a hiba vagy benne, de kijelentette, hogy menni fog, nélkülem. Ha 1-2 nap én is megyek persze rendben, de alapvetően szeretne a barátaival lenni. Nagyon zavar ez az egész és tudom, hogy ha ez így lesz, akkor szörnyűek lesznek nekem ezek a napok. Nem akarok vele veszekedni folyamatosan, meg hisztizni, de nem tudom hogy nekem ez menne-e... Az is zavar, hogy meg sem kérdezett róla, hogy esetleg mit szólnék hozzá, csak kijelentette, mintha együtt sem lennénk. Én pl nem is vágynék arra, hogy nélküle fesztiválozgassak... Zavarna, hogyha nélkülem bulizna, pláne, hogy egy több napos fesztiválról van szó. Természetesen volt már pár alkalom, hogy úgy alakult, hogy nélkülem bulizik a barátaival, de most annyira rossz érzések vannak velem azzal kapcsolatban, hogy nélkülem akar menni. Én fordított esetben nem mennék nélküle... Segítsetek, mit gondoltok erről?

2021. jún. 1. 20:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Vannak ilyen emberek, és vannak olyanok.

Én sem tudnék a párom nélkül ilyen komolyabb dolgot csinálni. Exem simán tudott volna, sőt elvárta.

2021. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
vagy birtokolni akarod ami nem oké, vagy ennyire bizalmatlan vagy ami szintén nem egészséges. teljesen oke ha szeretne a barátaival lenni és nem akarja a barátnőjet koloncnak vinni. semmi baj nincs evvel
2021. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Párom sem megy nélkülem ahogy én se nélküle, nekünk nincs igényünk külön szórakozni.
2021. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi gyors válaszokat! Engem tényleg nagyon zavar ez, talán nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba, nem tudom mit tegyek...
2021. jún. 1. 20:32
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Ez totál emberfüggő. Én meg nem rosszból, nem látom mi ezzel a baj. Nőként. Szerintem teljesen normális ha a pár tagjai külön is mennek és tudnak szórakozni. Én ebben nem látok problémát. De ez én vagyok.


Nem ettől lesz jobb vagy rosszabb egy kapcsolat.


Ha pl attól félsz hogy megcsal, akkor ott nagyobb bajok vannak és nem ezen múlik. Ahhoz nem kell fesztivál se.


Amúgy meg nem tudom tenyleg hogy mi ebbe olyan szörnyü. Néhány nap vagy egy hét nem olyan hosszú idő hogy ne lehetne kibírni.


De ízlések és pofonok. Csak akkor olyan partnert kell keresni, akinek ugyanarra van igénye, ugyanúgy áll hozzá a dolgokhoz.

2021. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Mindenekelőtt beszélj vele erről. Mondd el neki nyíltan az érzéseidet. Ha komolyan szeret, akkor nem hisztinek fogja venni. Ha mégis, akkor mondd neki, hogy pontosan azért mondod el neki, mert bízol benne annyira, hogy őszintén elmondhatod, mit érzel ennek kapcsán. Természetesen fontos, AHOGYAN kozlod vele ezeket az érzéseket. Egyébként szerintem magadban is tisztázd először, hogy mi miatt érzel így. Benne nem bízol? Vagy maga a fesztivál zavar? Más nőkben nem bízol? Vagy esetleg az zavar hogy nem veled szeretne menni, hanem a barátaival? Vagy attól tartasz, hogy baja esik? Ezekre a kérdésekre először magadnak adj választ, aztán mondd el neki. Felesleges magadban tartani, főleg ha számodra ez nem apróság. Fontos, hogy ne tiltásnak vegye ezt az érzelmi vallomást, hanem valóban megláttasd vele, hogy neked ez érzelmileg gondot okoz. A reakciójából szerintem minden ki fog derülni.

Egyébként én sem örültem soha, ha nélkülem fesztiválozott exem, aztán jelenlegi párom bebizonyította úgymond hogy nincs ebben semmi rossz. 4 éve vagyunk együtt, minden évben elment 4 napra. Első alkalommal nagyon rossz volt, nem tudtam magammal mit kezdeni, folyamatosan a telefon előtt ültem, vártam hogy írjon, aztán következő évben már könnyebb volt, én is arra az időre barátnőkkel voltam, szórakoztunk, vagy wellness estet tartottam. Bár hozzateszem, mi együtt is rengeteget szórakozunk/szórakoztunk, szóval az a pár nap külön nem nagy kiesés.

2021. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

Mit jelent a "barátom"?

Együtt laktok, vagy csak qúrogat?

Hány évesek vagytok?

Mióta tart?

2021. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

Huh hát bár nő vagyok, de nem szívesen lennék a barátod :D

Tele vagy önbizalomhiánnyal, ezt már ennyiből is leszűrtem. Nem bízol benne? Úgy érzed, hogy nem vagy neki elég?

Ne mondd el neki a félelmeidet, mert vagy szakít veled, vagy otthon fogtok csücsülni és bosszankodni fog, amiért nem tud a barátaival szórakozni.

2021. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Nőként mondom hogy nincs ebben semmi extra. Mi mikor összejöttünk nagyon fiatalok voltunk, 18 és 19 évesek, ismertük már egymást 14 éves korunk óta. Minden évben fesztiváloztunk közösen a barátokkal, tehát tudtuk, hogy ilyen típusok vagyunk és nagyon jól passzolunk.

Én 2018ban Csehországba mentem ki egy fesztiválra, amire ő nem akart jönni, mert nem érdekelték a fellépők. Kimentem pár közös baráttal, 4 napot voltam ott.

Ő szintén abban az évben ment egy hazai fesztiválra 5 napra nélkülem, szabim se volt, meg kedvem se nagyon.

Nincs ebben semmi nagy cucc, napközben mi váltottunk mindig pár mondatot telón, mindig írt ha lefeküdt aludni, hogy azért tudjam, hogy él még :D és mindig becsiccsentve irogatott, hogy hiányzok neki és szeret.


Mivel már együtt élünk, néha az is áldás ha elmegy a kollégáival sörözni és addig itthon egyedül tudok lenni. Mi ilyenek vagyunk , szeretjük az én-időt, a több teret, ettől függetlenül a világon mindennél jobban szeretjük egymást, de nem tudunk egymás nyakán lógni folyamatosan.


Szerintem legyél te a jófej barátnő, aki azt mondja, hogy rendben, érezd jól magad. Pihenj sokat, aludj, barátnőzz, menj kozmetikushoz, nézz egy csomó sorozatot, maszturbálj sokat... csodajó dolgokat lehet ám egyedül is csinálni :D És hidd el ha ilyen barátnő leszel mosolyogva fog hazajönni hozzád. De ha elkezded neki hogy jaj te ideges leszel, és nem fogod kibírni stb.. mint valami óvodás :D akkor biztos gyomorideggel fog elmenni és az első lazább lányra lefog cserélni tök jogosan.

2021. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem férne bele ez, max akkor ha engem egyáltalán nem érdekel az adott fesztivál. Akkor lökdösném a férjem, hogy menjen nyugodtan a haverokkal. Ha engem is érdekelne akkor viszont esze ágában nem lenne itthon hagyni engem. Én ugyanígy vagyok ezzel az ő irányában.

Az exem volt ilyen amúgy...hát nem véletlenül az exem.


Amúgy nincs ezzel úgy alapból baj, vannak ilyen emberek, viszont én nem ilyen vagyok, és nem is voltunk egymásnak valók. A férjemmel nincs igényünk az ilyen volumenű külön töltött programokra. Elmegy edzésre, meg sörözni, tarsasozni a haverokkal, de egy fesztiválra, több napos programra nem megyünk egymás nélkül.

2021. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!