Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális, hogy egyes srácok azt hiszik, ha a barátnőjük nélkülük fesztiválozik, akkor szükségszerűen megcsalja őket?

Figyelt kérdés
Többször szembesültem azzal, hogy egyes férfiak (inkább fiúk, mert fesztiválra 10-en, 20-on évesek járnak legnagyobb részben) nem akarják "elengedni" a barátnőjüket fesztiválra, mert az majd tuti megcsalja őket. Mármint úgy, hogy a srác nem megy, mert nem szereti a fesztivált vagy nem ér rá, nincs rá pénze, vagy ilyesmi. Szerintem egy helyszín nem változtat meg egy embert. Aki megcsal, annak nem kell ehhez fesztivál, és olyan meg nincs, hogy egy amúgy teljesen rendes lány direkt azért megy a barátnőivel valahova, vagy esetleg fiúkkal, hogy előre eltervezve megcsalja a barátját, mert amúgy erre más helyen képtelen.
2016. márc. 19. 19:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
7%
Csak szerinted
2016. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Miért? Megindokolnád?


És mielőtt valaki megjegyzi: a nemeket felcserélve is igaz.

2016. márc. 19. 19:40
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Én a legjobb fiú haveromtól azért hallottam, hogy mennyi lányt csinált meg a fesztiválon, akik egyébként stabil kapcsolatban vannak... Persze nem akarok általánosítani, mert biztos vannak olyanok, akik semmi ilyesmit nem csinálnak, csak szimplán jól érzik magukat az ismerőseikkel, de azért alapja van a félelemnek.
2016. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nem csupán szerinted. Én személy szerint nem hiszek a megcsalásban, de nem kétlem, hogy másoknak ez mennyire fáj.
2016. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

13éves koromtól járok fesztiválra.most 25leszek. ez alatt voltak kapcsolataim is, és sosem jöttek velem(sajnos).

életemben nem csaltam meg senkit.

és való igaz, ha valakiben van "hajlam", az máshol is megteheti, nem kell hozzá fesztivál.

2016. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Az nem igaz, hogy szükségszerűen megcsalja őket, de az esetek többségében igen. A fesztiválokon majdnem minden lányt megdugnak, tervezni se kell hozzá.
2016. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%

Fesztivál 》 barátnők 》 menőzés 》 egy sör, két sör, három sör 》 öt méterre álló srác bugyinedvesítő mosolya 》 egy feles, két feles, három feles 》 öt méterre álló srác megközelítése, beszélgetés, viccelődés, nevetés 》 még több pia 》 véletlen összenézések, szemezés 》 még több pia 》 csók, nyelves csók 》 dugás a sátorban 》 hajnalban "szia szeretlek" SMS a pasijának 》 reggel fél hétkor nyilaló fejfájással ébredés 》 "úristen mit tettem" mondás 》 "nem baj, úgyse derül ki" mondás.


Kb. ennyi egy fesztivál története dióhéjban.

2016. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
4%
Legyél naív... Megéri a boldog tudatlanság. Kár, hogy később is ez lesz, szóval nevelhetd majd Bivaly Benő vagy Hasszán gyerekét, mint "pótapuci" a tudtodon kívül.
2016. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
Ipkisz fején találta a riban... őő.. a szöget!
2016. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Én a legjobb fiú haveromtól azért hallottam, hogy mennyi lányt csinált meg a fesztiválon, akik egyébként stabil kapcsolatban vannak... "


Én nem mondom, hogy ilyen nincs, sokan szexelnek fesztiválon. De ők alapból ilyen emberek, nem azért csalják meg a párjukat, mert átlépik a fesztivál kapuját, és ott hirtelen megbűvölődnek, és egy kismanó átvarázsolja az értékrendjüket. Az ilyen ember szerintem máshol is megcsalna, legfeljebb ha máshol nem teszi az azért van, mert nem kerül hasonló körülmények közé. De ha kerülne, megtenné. Főleg ha még el is meséli neked, és nem szégyelli. Akkor meg pláne.

2016. márc. 19. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!