Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom füvezik. Én eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom füvezik. Én eléggé ellene vagyok a dolognak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A párom füvezik, nem minden nap, de amikor vesz akkor majdnem minden nap. A haveri társasága is fű párti. Engem eléggé zavar ez a dolog! Értelmes válaszokat várnék. Ha mondom neki, hogy ne akkor mindig azt mondja hogy ez nem rosszabb mint ha meginna egy sört. Szerintetek?

2021. jún. 1. 20:47
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
70%

Ha NEKED probléma, akkor nem kell elviselned, keress magadnak mást.

Azt tudni kell, hogy abbahagyni soha nem fogja, egyre gyakrabban fogja használni és majdnem mindenki átvált idövel valami komolyabbra!


Az, hogy olyant, mint az egy pohár sör akár igaz is lehet, de a legtöbb ember, akinek KELL egy pohár sör, idövel alkoholista lesz.


Nekem nem férne bele egy kapcsolatba.

2021. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
77%

Egy sörért, ha kiderül nem rúgnak ki a munkahelyedről és nem rángatnak bíróság elé. Itt nem csak az mérlegelendő, hogy maga a fű mennyire káros, hamen:


1.) Rendszeresen és szándékosan törvényt sért.

2.) Az értékrendetek jól láthatóan köszönőviszonyban sincs.

2021. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
65%
Hülye ez a pali.
2021. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
92%
Személyes véleményre vagy kíváncsi? Ha havonta, egyszer buliban szív, az valóban nem rosszabb, mintha havonta egyszer berúgna. De füvezni könnyebb otthon, mint nekiállni iszogatni és ezért jobban rá is lehet kattanni. Hosszutávon aztán okoz mindenféle problémát, mentális zavarok pl., de az alkohol is ha valaki napi szinten iszik. Egyik sem jó és egyiket sem tolerálnám ha naponta csinálná.
2021. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
83%
A parom pl fiatalkoraban fuvezett, de ahogy felnőtt és komolyodott leszokott róla, ahogy az alkoholrol is, tehát nem lehetetlen, de biztos hogy nem könnyű, főleg ha csak a te kedvedért tenné és nem maga miatt. Itt is kérdéses, hogy mennyi idős a párod és milyen ez a haveri társaság. Próbáljátok első körben megbeszelni, hogy téged ez zavar és ha nem hagyja abba, vagy nem csökkenti egy olyan minimális szintre ami szeritned elfogadható, akkor elhagyod.
2021. jún. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 Sunshinedoll ***** válasza:
67%

Az én személyes véleményem az, hogy egészségére. Semmi baj nincs azzal, hogy néha-néha elszív egy füves cigit a haverjaival vagy otthon, semmivel nem rosszabb, mintha ugyanilyen rendszerességgel pl. inna.

Itt inkább az a baj, hogy teljesen máshogy gondolkodtok erről a dologról, én azt is megértem, ha neked ez nem fér bele, mert mondjuk zavar a szaga vagy akármi, viszont kényszeríteni meg mondani neki, hogy nem szívhat, akkor se, ha nem vagy a közelében szerintem nem túl fair dolog.

Kössetek valami kompromisszumot, vagy szakítsatok, ha nem tudtok megegyezni és neked ez ennyire kardinális kérdés.

2021. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
83%
Nálam biztos hogy nem férne bele, ki nem állhatom a tudatmódosító szereket, legyen az bármi.
2021. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
73%

A baj ha valaki 1 héten 1 nél többször szív akkor már kialakítja a függőséget , amíg megkapja az adagját addig nincs baj nyugodt de ahogyan ki maradnak és jön az elvónási tünet akkor agresszió szorongás lép fel...

Vélemyényem szerint tudtad már kivel jössz össze, ilyenkor már kár picsogni , csak gondolom jó pali és ez miatt vagy vele..

2021. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 Vyla ***** válasza:
86%
Àterzem a helyzeted..Nàlunk is ez vitatéma.Én màr kezdek belefàradni. Tudnék mesélni..írj ràm nyugodtan..
2021. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod elfogadni akkor Neked kell lépned. Jobb, ha megváltoztatod? Azt amúgy se lehet ;)

Mások vagytok.

Hozzád hasonló beállítottságú párt keress..

2021. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!