Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vádol hogy nem ezt ígértem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vádol hogy nem ezt ígértem?

Figyelt kérdés

A gyerekvállalás kapcsán. Mikor összejöttünk mindketten akartunk majd. Teltek az évek, ő már akar én még nem.


Mintha én lennék a hibás mert még nem akarok. Nem érzem stabilnak és érettnek sem magam sem a kapcsolatunk, hiába a 7.év.

Mindvégig mondtam hogy ha ő nem tud/akar várni már nem rabolom az idejét, elfogadom h szakítani akar, de ő nem tette. Most meg hogy nem ezt ígértem.


2021. jún. 2. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Azért 7 év után "még" nem akarni kissé fura, hány évesek vagytok? Ha nagyon fiatalon jöttetek össze, érthető, hogy még nem akarsz, de én másfél év alatt tudtam, hogy gyereket akarunk mindketten. (valszeg idősebb vagyok nálad, az is igaz)
2021. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Talán mert 7 év eltelt. Ő is hülye volt hogy ennyit várt, de ennyi idő után már legalább annyit illik tudni, hogy nagyjából hány évesen akarsz, milyen helyzetben, stb., ha már azt hazudtad neki hogy te is gyereket szeretnél.


Ezek után pedig még mindig rá hárítod a felelősséget, mikor neked is ugyanakkora van benne - te is ugyanúgy szakíthattál volna az évek alatt, hisz tudtad hogy ő akar, te pedig folyamatosan nem, mégsem tetted. Ugyanúgy a te hibád is, ahogy az övé, ne menekítsd ki magad belőle.

2021. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

7 év után így érzel, akkor tényleg miért vagytok együtt?! Elfogadható, ha 15 évesen összejöttetek, és most 22, de 30 körül már nagyon nem; ebbe nyilván belezavarhat, ha sok a korkülönbség köztetek, és neked még nem aktuális, ő meg kezd kicsúszni az időből.

+ Bónusz Lehet, hogy ha kicsit megkapargatnánk kiderülne, hogy tengermélyen szar a kapcsolatotok, és akarsz gyereket, de tőle biztos nem.

2021. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Hát pedig nem ezt ígérted. Ha 7 év után sem tudod eldönteni...
2021. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
persze, érthető a másik oldal, hogy már szeretne gyereket, viszont a kérdező nem tudhatta előre, hogy nem akar majd gyereket eddig a pontig. belekényszerítenie magát meg nem szabad egy ilyen fontos döntésnél
2021. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert eltávolodtatok egymástól érzelmileg. Ez csak egy konfliktusforrás a sok közül amit nem tudtok kezelni a mély, megértő érzések hiányában. Ez a kapcsolat bocs' de úgy tűnik már lecsengő ágban van. Ilyenkor jön a vádaskodás. Amúgy meg igaza van... ha ő szeretne gyereket, te meg nem akkor semmi gond, el kell engedni a másikat és kész, had legyen mindenki boldog.
2021. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudjatok eldonteni, akkor feleslegesen raboljatok egymas idejet. Marpedig 7 ev alatt csak el kellett volna jonnie annak a pontnak, amikor dontotok. Elo kene allnod azokkal a feltetelekkel, amik szerinted a gyerekvallalashoz szuksegesek, hataridokkel stb. De gondolom azert ennel nagyobb a problema, mert csak sodrodsz, megbeszelni nem tudod, a masiknak is elvitte a nyelvet a cica. Ideje lenne osszekapnotok magatokat es donteni fajsulyos kerdesekben a kozos jovotokrol, mert igy nem lesz semmi.
2021. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lehet ott rontottuk el hogy a 4.évben költöztünk össze.

Nyilván kijottek a különbségek osszekoltozes után. Én vártam próbáltam megbeszélni vele ezeket és vártam hátha lesz változás.

Nem lett, a fő baj amit elmondtam neki is hogy úgy érzem rám szakadna a házimunka meg a gyerek is teljesen,mert ő most sem tud párhuzamosan foglalkozni ezekkel,gyerek nélkül, pedig most sem szakad meg a munkában. Nem lenne bajom ha azt látnám rajta őt is érdekli a környezete és nem az lenne az első hogy hazaér fürdés és pizsama majd be a laptop elé közben meg lenne mit pakolni a cuccainál vagy ép lenne mit tenni mondjuk a kertben.. Nem a pihenéssel van bajom,de AKKOR ha rend van és nem az hogy a másik meg még munka után csinálja meg ezt meg azt de ő már órák óta pihen.

Ezek amik miatt nem mondom azt hogy jöjjön a gyerek.

2021. jún. 2. 18:09
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Fuuu minden tiszteletem, szerintem nagyon okos döntés. Sajnos csomó nő látja ugyanezt, de azért csak szül, és utána panaszkodik, hogy mindent ő csinál, hogy megváltozott a párja. Közben meg már előtte is ilyen volt, csak hülye volt és szült is neki. Én semmiképp sem tenném ki magam annak, hogy még egy gyereket is a nyakamba vegyek
2021. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9es

Azért érdekes hogy egyből szinte mindenki azt hiszi hogy férfire vonatkozik a kiírás és biztos hogy nő írta ki. Pedig nálunk fordítva van.


Érdekes hogy ha házimunka és gyerek kapcsán probléma van először mindenki arra asszociál hogy biztos férfi a hibás..

2021. jún. 2. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!