Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megszüntetni?

Figyelt kérdés
Párom egy kèmprogrammal figyeli a telefonom (Spy app) vagy mi. Elmèletileg ez a program az anyja gèpère van letöltve, fizetős program, onnan szokott figyelgetni mikor átmegy. Azt mondta, hogy ip cím, meg imei szám alapján csatlakozik valahogy a telómra. Mindenbe bele tud nèzni vele, akármilyen mintát teszek, vagy kódot írok be, mindent lát, messengeren kivel beszèlek, viber stb. Èn nem szeretnèk így èlni, vettem új telefont, de hiába, egyszerűen nem tudom mit csináljak. Nagyon elkeserítő az egèsz. Aki èrt az ilyen dolgokhoz, legyenszíves segítsen, mit tudok tenni, hogy lehet ezt eltávolítani? Börtönben èrzem magam már lassan :(
2021. jún. 2. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani de sürgősen??!!
2021. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az nem opció egyenlőre, közös gyerek is van, de köszönöm! :)
2021. jún. 2. 14:46
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor főleg, a gyerek érdekében is..ne haragudj, de ez nem normális.
2021. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy ilyen programot tegyen a telefonodra, ahhoz hozzá is kellene férnie. Ez nem működik ilyen egyszerűen szerintem. De egyébként a helyedben elhagynám nagyon sürgősen.
2021. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nèzi azt is, hogy merre vagyok, kórházban dolgozom, munkaidő vège előtt nem csekkolhatok ki, erre az a hülye program multkor egy egèsz más helyet írt, mikor dolgoztam. Unom már, hogy örökkè mindent bizonygatni kell, mikor tudja, hogy nem jöhetek ki elöbb..
2021. jún. 2. 14:51
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Közös gyerekkel is lehet válni.
2021. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hozzá tud fèrni, mert az összes kódot amit megadtam eddig, a mintát is ki tudja nyitni. Azt mondta bármit beírhatok azt ő látja
2021. jún. 2. 14:53
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél egy "hülye" telefont, azzal tuti nem tud mit kezdeni 🤷‍♂️
2021. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan - miért hagyod ezt??
2021. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, lehet ez lesz a megoldás :) köszi
2021. jún. 2. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!