Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éves házasság vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves házasság vagy párkapcsolat esetén ha az egyik fél külön szobában akar/szeretne aludni az elfogadható ?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így kényelmesebb nekik, miért ne?
2021. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez is, ahogy minden más egy kapcsolatban, akkor elfogadható, ha ez mindkét fél részéről rendben van.

Amennyiben nem, én megpróbálnék valamilyen kompromisszumos megoldáshoz jutni, próbálnám kideríteni miért szeretne vagy épp nem szeretne a másik egy szobában/egy ágyban aludni velem.

Mindenesetre sok sikert kívánok, hogy megtaláljátok a mindkettőtök számára jó megoldást! :)

2021. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettőtöknek megfelel, akkor ok.
2021. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van olyan oka, amely miatt valaki pihenését pl jelentősen befolyásolja

- extrém korán kelés munka miatt (másik fél későn fekszik későn kel)

- extrém horkolás

akkor sztem belefér, bár hosszútávon nem túl jó a hatása.


Nekünk néha volt, hogy a férjem a kanapén aludt, mert nekem 3:45kor kellett kelnem munka miatt es nehezen viselek minden apró zajt, ő pedig 1 perc alstt elalszik bárhol.


Én nem voltam túl jól ettől, szerencsére már más a munkám, így minden este együtt fekszünk le.

2021. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A párom nem érti meg hogy miért szeretnék külön aludni , viszont az ok a TV ami nekem már sok a szobában. Mióta nyugdíjba ment és nem kell hajnali 1/2 5-kor felkelnie nézi a TV- t éjjel 11 ig , leginkább vad, agresszív filmeket és ráadásul eléggé hangosan mert egy ideje rosszul hall.
2021. jún. 3. 14:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán külön aludnék ebben a helyzetben.

(Nekünk is van külön hálónk arra az esetre, ha valaki nagyon késön feküdne pl.)

2021. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Évek óta külön alszunk..annyira horkol hogy az elviselhetetlen..mindkettőnknek jobb így. Ettől függetlenül minden rendben van velünk.
2021. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben egyre többször alszunk külön mi is. Nálunk a legnagyobb ok hogy párom fogcsikorgató. Elmondtam neki hogy nem tudok így aludni, nem fogadta túl jól, de végül is abban megegyeztünk, hogy este együtt fekszünk le és amikor felelek a fogcsikorgatásra akkor költözök a másik szobába.
2021. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerinten elfogadható.

Mi is külön szobában alszunk 2 év után, mert a párom nagyon horkol. Nem tudtam tőle aludni, mindig feszült, ideges voltam. Füldugó se használt, csak a fülem fájt tőle. Akkor se kelt fel ha hátba rúgtam, olyan jól tudott aludni. Nagy nehezen elfogadta hogy kell a külön szoba. Azóta sokkal jobb.

2021. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#8: Szerintem eleg onzo a parod, illetve te is fura vagy, hogy bevallalod az ejszakai kelest emiatt. Ez nem minosegi alvas..
2021. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!