Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ki mit csinálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ki mit csinálna a helyembe?

Figyelt kérdés

Sziasztok, barátnőmmel már több mint 3 éve vagyunk együtt, szeretem de úgy érzem annyira megszokássá vált ez az egész köztünk hogy sokszor már semmi kedvem sincs hozzá, meg nem akarom magamnak be vallani de szerintem meguntam vagy nem is tudom én. Nem tehetek róla az érzelmeimet nem tudom irányítani.

Más lányokkal is tudnék már randizni, szexelni, de megcsalni semmiféle képp nem akarom.

Egyszer nagyon össze vesztünk akkor szakítottam vele, de folyamatosan sírt meg olyanokat mondott hogy megfogja magát ölni, normális ez??! Ja és az apjáék is hívogattak hogy a lányuk miattam sír (nem tudom mi közük kettőnk kapcsolatába-mi bele szólni valójuk van, utána meg is fenyegettek :D :D) komolyan mit szólnak bele felnőtt emberek kapcsolatába meg mi jogon fenyegetnek? Megérteném akkor ha kezet emeltem volna rá (soha nem bántanék egyetlen lányt sem), de azért ezt kell csinálni mert már nem akarok vele lenni??


Ki mit csinálna a helyembe?

23/F



2021. jún. 5. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Beszéld meg ezt vele az a fix. Valamit nem jól csináltok próbáljatok valami újat belevonni. Azért mert unalmas a másik csak nem kéne kidobni.
2021. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a lány? Az egy elég fontos infó.


"Egyszer nagyon össze vesztünk akkor szakítottam vele, de folyamatosan sírt meg olyanokat mondott hogy megfogja magát ölni, normális ez?"


Ez pedig manipuláció, nem normális. Ebből ítélve a környezetét valószínűleg elég szépen tudja úgy mozgatni, ahogy ő akarja. Nagy eséllyel olyanokat mondott a szüleinek, amik nem történtek meg, kb. valami beteg állat lehetsz a fejükben. A semmi miatt nem támadnának téged ilyen intenzíven.


Magára a kérdésre válaszolva, nem akarod ezt már folytatni. Zárd le a kapcsolatot vele békében és csukd el minden lehetőségét annak, hogy feltudja veled venni a kapcsolatot.

2021. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon gyorsan zárjátok le ezt a kapcsolatot. Nem jó ez így senkinek sem, te is tudod.

Önygyilkossággal fenyegetőzik és te még gondolkodsz azon, hogy mit is csinálj?

Komoly pszichés problémája van ennek a lánynak.

2021. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 Még egy dolog, valahogy érdemes lenne biztosítani magad. Simán benne van hogy előjön valami olyan sztorival, amiből akár rendőrségi ügy lehet, úgyhogy nem venném ezt félvállról a helyedben.
2021. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Még a végén el kell majd venned, mert különben bevágja a durcit meg apáék megfenyegetnek ha nem az van amit ők akarnak. Vigyázz velük! Próbáld meg lassan leépíteni a csajt meg a pereputtyot mert a fejedre nőnek.
2021. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelműen otthagynám.Te még ehhez fiatal vagy!N
2021. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Még az apjáekkal nem is volna baj ők csak hívtak hogy sír a lányuk meg hogy beszéljek már vele xd Az egyik testvére fenyegetett :D

De nem értem mit hívogatnak mi közük hozzá?

2-es / igen könnyen manipulált mindenkit, elhitet velük bármit, már többször is sírt és begyógyszerezte magát és fenyegetett hogy meg fogja ölni magát hogy lehet vele így szakítani? Én már nem nagyon akarom ezt a kapcsolatot teljesen elhidegültem tőle, ha valami nem úgy van pl ahogy ő akarja akkor már én vagyok a szar ember pl: ha nem érek rá és nem tudok vele lenni egy hétvégét.

2021. jún. 5. 23:07
 8/13 A kérdező kommentje:
Hatos/ mihez is vagyok fiatal? Nem egészen értem
2021. jún. 5. 23:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pszicholóhushoz kéne mennie. Adj neki elérhetőséget, aztán szakíts!

A családot meg tiltsd le a francba! Ijesztőek. Messze el kell kerülni. Telebeszélik majd szerencsétlen lány fejét is hülyeségekkel... de ez már ne a te gondod legyen.

2021. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mikor össze vesztünk akkor hozzá vágtam hogy azonnal fordulj Pszichológushoz mert beteg vagy... Persze neki állt feljebb hogy mégis hogy képzelem hogy ilyeneket mondok neki.

Volt hogy nála aludtam és egy kisebb dolgon össze vesztünk és szándékosan hangosan sírt meg dumált, pusztán azért hogy az apjáék meghallják, na akkor legszívesebben ott hagytam volna a picsába.

Nem normális.

2021. jún. 5. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!