Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek rengeteg barátja van köztük elég sok fiúval. És van egy csávó, aki állandóan írogat neki facen is és msn-en is és ez engem roppant mód zavar. Néha már annyira felspanolom magam, hogy kedvem lenne megverni a csávót (pl ma reggel is ahogy megláttam, hogy írt). Szerintetek ha megverném szakítana velem a barátnőm? Vagy mit csináljak?
2011. szept. 26. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
te tudod csak az a lényeg, hogy raj legyé....
2011. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

alfahímnek tartana ösztönösen, ergo nem szakítana veled.

Lejátszana egy két sértődés kört de csak jobban beléd szeretne.

2011. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én először szólnék a gyereknek, hogy lehet ekkora tajparaszt hogy a barátnőmre hajt miközben én ott vagyok neki.

Ha nincs változás akkor és is vernék.

2011. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyere azt ásd fel a kertet!
2011. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem rajságból akarom én megverni, de szerintem ti sem örülnétek, ha a barátnőtöknek írkálna egy másik fiú, úgy hogy a lány közben veletek jár.
2011. szept. 26. 18:30
 6/7 anonim válasza:
Integess a barátnődnek ezt fogod elrontani túlzottan féltékeny vagy! A barátnőd nem egy kutya akit néha kiengedsz pórázon!
2011. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit írkál!!!


Amúgy meg a fészbúk egy agresszív az életedbe belemászós hülyeség, és éretlen kis ostobának tartom azt aki azon él!!!! Mint a legtöbb mai fiatal akiknek nincsen amúgy normál valós életük! Csak a mások utánzása, a sz@rkavarás, a felgmázás fikázás, és a divatbaromságok mennek ezerrel!!! De semmi értelmes, semmi elgondolkodtató, semmi olyan aminél dolgoznia kell az agynak! Szégyen!


Osszd meg anyádat is, mert az a menő! Meg rakjál ki hülye divatmajmolós képeket! Meg legyél monszteres meg díszís fullkepben mer az milyen qurvára menő! Nagy hányadék az egész! Nekem felfordul tőle a gyomrom!!!!!

2011. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!