Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meggyanúsított a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggyanúsított a párom, hogy elloptam a tárcáját!?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy múlt szombaton voltunk vacsorázni a barátommal, miután fizetett, a tárcáját beledobta a táskámba, mert ő nem hord magával semmilyen táskát és kényelmetlen, ha a farzsebébe teszi. Ezután felmentünk még egy közös barátunk lakására, ahol egy kisebb buli volt és ő ott eléggé berúgott. Késő este én támogattam őt haza, mert járni alig bírt.

Következő reggel hív másnaposan, hogy nem találja a tárcáját, vigyem vissza neki, mert nálam van. Mondtam, hogy nincs nálam, a táskámat aznap este, mikor hazaértem kipakoltam, nem volt benne, kérdezze meg az ismerőst nem maradt-e ott az ő lakásán. Erre csak annyit mondott, hogy nem gondolom én, hogy az xy ellopta volna, és hogy eleve is az én táskámban volt, ne játsszam a hülyét. Ezután napokig meg volt sértődve rám, nem beszélt velem, mikor átmentem hozzá, veszekedett velem, konkrétan kérdezés nélkül kivette a kezemből és átkutatta a táskám, olyanokat mondott, hogy én csináltassam meg neki az elveszett okmányait.

Erre pénteken kapta a hívást az ismerőstől, hogy megvan a tárca, a konyhában az egyik fiókban volt. Nem is mondta el nekem aznap, csak tegnap és mikor mondtam neki, hogy szörnyen rosszul esett, hogy azt hitte, én loptam el és mennyire aggódtam emiatt, erre csak annyit mondott, hogy ja, ő is nagyon parázott.


Hagyjam ezt az egészet szó nélkül? Nem akarok veszekedni, de szörnyen mérges vagyok. Mit csináljak?


2021. jún. 6. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Nekem elég lenne a tudat hogy tanult belole ugyis. Hogy a gyanusitgatàsok amig nincs bizonyitèk nem a legötletesebb dolgok..
2021. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Kezdjük ott, hogy ne veled cipeltesse a szarjait?! Ne neked kelljen őt részegen hazavonszolni, hanem viselkedjen úgy mint egy felnőtt ember és vigyázzon ő a dolgaira. Ez a gyanúsítgatás egyenesen nevetséges, én szóba se állnék vele amíg normálisan bocsánatot nem kér és fel nem fogja mekkora egy bunkó volt. Eszem megáll milyen pofátlan palik vannak.
2021. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez szakítási ok lenne.
2021. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszméletlen, hogy milyen "férfiak" vannak, egy igazi töketlen, felelősséget sem képes vállalni a saját cuccaiért, hát, hogy tudna a párjáért vagy a gyerekeiért?


F/22

2021. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

4-es, ugye!

És ilyen f..fejeknek jut nő!

2021. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Veled cipelteti a tárcáját, lerészegedik, megvádol lopással, aztán mikor bebizonyosodik hogy tévedett bocsánatot sem kér?? Hát részemről sokszorosan repülne az ilyen.
2021. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam végleg elkaszálta volna magát azzal, hogy lopással vádolt volna.
2021. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Az irtad hogy beledobta a táskádba.

Az fel sem merült bennetek hogy a táskából hogy került a fiókba?

Azért te se voltál a toppon maradjunk annyiban!Ez van,ha sakálrészegre issza magát valaki és felelőtlenül szethagytok mindent xart egy buliban.Gondolom csupa megbízható józan emberrel együtt.

Te meg legközelebb ha ilyesmit bevállalsz,hogy rádbíz valaki valamit,(láttad,hogy a táskadba tette,de nem szóltál semmit)akkor felelsz érte.Vagy ne engedd,utasítsd el ha ilyet tenne.

Azon is érdemes elgondolkodni,hogy a bizalmatlanság ilyen fokán mire számíthattok egymástól.Mert szerintem soká tartó boldog kapcsolat biztosan nem lesz belőle.

2021. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szokja meg az édesdrága, hogy NEM teszi a táskádba a tárcáját.

Nekem feleségként (20 év házasság után is) kivan a faxom azzal, hogy amikor megyünk valahova, akkor "neked olyan jó nagy táskád van" címszóval hadd tegye bele a tárcáját.

Nem azért cipelem a lóba...szó ridikülömet (több kiló), hogy az ő szarjait is vigyem, én ERRŐL szoktatnám le.

(Bár, nálam alapokat döntene a párod viselkedése már eleve, a gyanúsítás.)

2021. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!