Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nem tud ennyire logikusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem tud ennyire logikusan gondolkodni állandóan?

Figyelt kérdés

Ez nem az első eset, de ezek miatt már nem is érzem hogy együtt tudnánk haladni egyről a kettőre. Persze amikor próbálok vele beszélni nem érti az egészet.


Pl, Megjott neki a védettségi igazolványa szülei címére. Igazán csak majd 2het múlva kell neki. Erre azt mondja elmegyunk érte.

Mondtam persze majd utazok egy papírért 50km-ert oda meg vissza. Adja fel anyud postán.

Erre de az nem fog ideérni..mondom mi??- majd 2hét alatt; mire neked kell?- csak 50km,egy megye..

Amúgy is 2hete voltunk látogatóba, meg 19.én újból megyünk..meg megértettem volna ha már csak 1 2 nap van hátra mire kell neki a papír és akkor mondja elmegyunk érte.


Nekem ez annyira buta indok h nem fog ideérni, meg h eszébe jut h elmegyunk érte .


2021. jún. 6. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Alapvetoen akart csak menni.csak ugy
2021. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mivan? Hozzád van láncolva a párod vagy mi? Üljön kocsiba, szálljon vonatra, aztán menjen a szüleihez. Ha már ilyen lusta disznó párr választott...
2021. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az alaprobléma,hogy ő menne,te meg nem.

Mit kell ezt tulkobinálni?

Ő elmegy a szüleihez,te meg otthonmaradsz,oszt kész.

2021. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább attól tartanék, hátha a posta elveszíti.

Egy óra autózás oda, egy óra vissza. Még hétköznap délután is belefér. Még úgy is, ha beszélget egy-két órát a szüleivel.

Neked nem kell menned. Vagy elvárná?

2021. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te...


Az qrvára nem zavar tèged, hogy a te szüleid s.. Gèben èltek, náluk dolgozgatsz, barátnőd is ott vègzi a másodtevèlenysègèt, nap mint nap találkozol velük...

De az már marhára b.. a a csőrőd, hogy a barátnőd havi egy hètvègèt a szüleinèl tölt, meg hogy pluszban leutazik hozzájuk.

Most mi törtènik ha lementek èrte?

Amúgy èn sem adatnám postára, az nagyon nem megbízható.

2021. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott eszembe először, hogy elkallódhat a postán.

Meg miért gond ha van egy pluszban beiktatott látogatás? Ha már ennyire nem tudtok egymás nélkül megmozdulni.

Az 50km meg semmi. Sokan ennek a sokszorosát teszik meg naponta, akiknek olyan a munkájuk.

2021. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán hatalmas probléma. -.-

Ennél nagyobb sose legyen...

2021. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért ott van még mindig a hivatalos lakcíme? 3 év alatt nem jutott eszedbe, hogy legalább így kifejezd, hogy az az ő otthona is? Szánalom.
2021. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg örülj neki, hogy ennyire buta. Ha egy csepp esze lenne, már rég elhagyott volna.
2021. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretett volna kimozdulni, ráadásul a SZÜLEIT látogatta volna meg.
2021. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!