Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatnak így van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatnak így van értelme?

Figyelt kérdés
Mind a ketten a húszas éveink végén járunk, 2 hónapja jöttünk össze. Mindketten tanulunk még. Ő nem hajlandó utazni értem mert állítása szerint sokat kell tanulnia. Én suli mellett dolgozok, ő nem. Eddig mindig én mentem hozzá. El-eltünedezik, a haverjaira van ideje. Ide jár, oda jár, de a tanulásra fogva neki sosincs elég ideje jönni. Felvetettem hogy ennek így semmi értelme, fejezzük be. Jött az 'ígyszeretlekúgyszeretlek'. Nem tartja tiszteletben hogy én pluszba dolgozok is. Hogy kéne kultúráltan lezárni ezt? Nem akarom megbántani, de ennek én nem látom értelmét. Szeretném építeni a jövőmet de egy olyan pasival hogy lehetne, aki a szüleivel lakik és nem kell dolgoznia?
máj. 22. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme. "Hogy kéne kultúráltan lezárni ezt?"

Megírod neki, hogy úgy látod nem haladtok semerre, nem tesz bele annyi energiát, amennyit kéne, úgyhogy lezárod. És ennyi. Nehogy már egy két hónapos "kapcsolatot" ne lehessen rövidre zárni egyszerűen.

máj. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes tenni egy kapcsolatért ha mindkét fél egyaránt tesz érte.
máj. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme sajnos. Azt nem értem, ha valaki tudja, hogy egyszerűen nem fêr bele neki párkapcsolat az életébe, francért erőlteti??? Utána meg "ja bocsi, nincs rád időm"....
máj. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Még időben vagy picit "megbántani", egyikőtök se fog nagyon sérülni. Picikét kaparni biztos fog, mert egy házhoz menő puncit nem jó elveszíteni, de ennyi az egész.
máj. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nem akarod megbántani, de téged ő megbánthat azzal, hogy igazából sz*rik rád?
máj. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek arra van ideje amire szeretné, kifogásokat mindíg lehet találni.
máj. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Távkapcsolatnak sosincs értelme.
máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
máj. 22. 07:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogyan nekünk leírtad. Ő nem tesz érted, ne törődj ennyire a gázos belső világával. Persze ebből látszik, hogy te jó ember vagy. De pont ezért jobbat is érdemelsz!
máj. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!