Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa? Mi a véleményetek a helyzetről, Ti hogy reagaltatok volna?

Figyelt kérdés

A párommal voltunk kikapcsolódni, jött egy társasági szituáció, amikor is ketten kaptunk egy kérdést, hogy együtt voltunk e egy helyen, ő egyből úgy válaszolt, hogy igen persze, közben pedig egyáltalán nem, mivel az exével volt ott. Engem ez azért zavar, mert egy részt összemosta az exével megélt múltat velem, valamint helyettem is válaszolt, és hazudott rólam. Mikor megkerdezem, hogy ez mi volt, azt mondta nem akart bele menni a témába gyorsan reagált a kérdésre.

Nagyon sok számomra érdekes szituációk vannak vele, sokszor nem értem a viselkedését, amit pedig látok és levonok következtetést az nem jó.



#Válasz reakció
2021. jún. 8. 04:19
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Csak neked furcsa.
2021. jún. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Én akár azonnal kérdőre vontam volna, és jelenetet rendezek


28F

2021. jún. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy annyira kodos, es minden hatteret nelkulozo kerdes, hogy nem lehet erdemben valaszolni.
2021. jún. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha valakit sokszor nem értesz meg, hosszútávon nem fog működni a kapcsolat, teljesen mások vagytok.
2021. jún. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ ki kérdezte. Ha valami kvázi idegen, akivel csak udvariassági csevej volt és amúgy lófütty köze nincs hozzá, hogy hol voltatok meg hol nem, akkor nem érdekel. Az ilyen embereknek én is csak mondom az első dolgot ami eszembe jut, csak kopjon már le.

Ha olyan ismerős akivel még fogtok találkozni, akkor elég gáz. Én biztos mondtam volna, hogy én nem voltam. Már csak azért is, mert ha utána neked szegezik a kérdést, hogy milyen volt, és nem tudsz mit mondani, akkor még gázabb.

2021. jún. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ahelyett, hogy az ember kisebb fajta királydrámát rendez belőle, meg utólag kérdőre von stikában, mintha valami fergeteges dolog lenne, sokkal profánabb módon is lerendezheti ott helyben, valahogy így:

"Azt gyanítom életem nem jól emlékszel, mi sosem jártunk ott együtt, összekeverhetsz valakivel (itt mondhatod azt is, hogy a Julcsival, ha nem kínos, nekem nem lenne az, de nem vagyunk egyformák). Semmi gond ezzel, csak gondoltam szólok."

Nem értem mi ebben a gond. Jómagam a nyolcadik évet taposom a párkapcsolatomban, múltkorjában mégis egy olaszországi út kapcsán sztorizgatott a párom, ahol bár jártunk együtt, akkor és ott pont nem velem volt, hanem az "elődömmel", afféle kerti sütögetésen voltunk a tágabb családjával és semmi kínosat, vagy kellemetlent nem éreztem abban, hogy reflexből egyből javítottam: drágám, szerintem az a Zsófi volt. Mire ő: "Ja persze, tényleg." Ennyit foglalkoztunk vele kábé.

Ha gyakran összemos, nopláne ha szándékosan ferdít, az nyilván nem oké, szándékosan hazudozni meg végképp nem az, azt már csak te tudhatod itt miről volt szó és mennyire űz sportot belőle a pasid. amennyiben ez rendszeres és amúgy is gyakran nem érted, vagy rossz érzésed van vele szemben, akkor meg nincs miről beszélni, hagyni kell a palit a fenébe.

2021. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kicsit ködös, de nekem inkább tűnik gáznak, mint okésnak.

biztos, hogy nem elfelejtés miatt mondta (mellesleg illik emlékezni, mi volt az exeddel és mi a jelenlegi pároddal. a rokonság emlékeiben persze összekeveredik mindenki mindenkivel, de ő nem a rokonság, hanem a párod).

2021. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
oké, hogy gyorsan kellett válaszolni, de gyorsan is rövidre lehet zárni úgy, hogy "nem együtt voltunk ott, mélyebben nem mennék bele, pont.". kamuválaszokkal kitérni a nem túl egyenes emberek szokása.
2021. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!