Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokkal való ismerkedéshez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokkal való ismerkedéshez segítséget kérek! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt, hogy itt teszek fel kérdést, már teljes elkeseredettségemben teszem. 23 éves fiú vagyok és eddig még nem


volt barátnőm. Mindössze kétszer volt alkalmi kapcsolatom. Számos helyről kaptam visszajelzéseket, hogy helyes vagyok és jól


nézek ki. Mivel az önbizalmam a béka segge alatt van, az előbbit én nem tartom igaznak, még ha úgy is van, az utóbbit is


csak azért, mert már évek óta rendszeresen edzek és ez meg is látszik (vékony vagyok, magas és szálkás). Előfordult, hogy a


lányok megnéztek az utcán, de nem tudtam egyszerűen mit kezdeni ezzel a dologgal. Tegnap is voltam benn a városban egy olyan helyen ráadásul, ahol rengeteg csaj volt és én egész éjszaka csak ültem egy sarokban, nem "mertem" lépni. Tegnap szín józan voltam, alkoholos állapotban kicsit jobban megy a dolog, de az elutasítást iszonyú rosszul veszem, akár az estémet is megpecsételheti. Eddig sajnos olyan sulikba jártam, ahol nem volt jellemző a női nem. Nagyon jó volna végre egy barátnő, mert már megőrülök. Szeretnék normális(!) tanácsokat kérni, mit és hogy csináljak, kérlek, segítsetek. Előre is köszi!


23/F


2010. júl. 11. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. Mutatsz képet magadról? :)


18/L

2010. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Számos helyről kaptam visszajelzéseket, hogy helyes vagyok és jól nézek ki. "

Itt a probléma, ahogy nálam is. Szinte mindenki szerint kedves, jó fej, helyes, barátságos stb vagyok, csakhogy az ilyen pasi nem kell senkinek. Sajnos az ehhez hasonló söpredékek a befutók:

[link]


Persze amikor már 2 gyerekkel ülnek otthon, mert a bunkó pasija átb*szta, akkor már mi is jók lennénk, sőt... Nah, akkor kell leszarni őket, és nem megsajnálni...

2010. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hehe... Hát öcsém, hiába nézel ki jól, a lányoknak tökösség is kell. Tudod nem véletlen az a mondás, hogy a pasinak egy fokkal kell az ördögnél szebbnek lennie, és az a csajoknak már jó - az a helyzet, hogy ha megkedvelnek szebbnek LÁTNAK (furán vannak összerakva :) ). Szóval a jóképűség csak előny, de nem elsöprő dolog.

Na szal adott a helyzet: looser vagy. Nem hinném, hogy sikerülne odamenned lányokhoz, azt meg főleg nem, h jól viselnéd az elutasítást, szal szerintem most egyelőre próbálj kevésbé hagyományos úton ismerkedni. Pl. itt vannak a társkeresők. Ha tényleg jól nézel ki, az ott előny, szal ott próbálkozz!

2010. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
09:39: Ezen csak röhögni tudok. :) Na figyu, az amit írtál, az kb. igaz... de csak 30on fölül! :D Mivel alap helyzetben a pasi szokott idősebb lenni (a csajok a hamvas fütyikért kevésbé lelkesednek, bár van kivétel), ez azt jelenti, hogy várnod kell vagy 35 éves korodig, mire ott leszel, hogy a csajok téged akarnak... és az is csak inkább akkor lesz igaz, ha tényleg biztonságot tudsz nyújtani neki + a kölkének, ami azt jelenti, h mondjuk tele vagy ZS-vel. (Persze ha igazán tele vagy lével, akkor a ferrárid miatt a fiatalabb csajokat fogod felszedni. Ki van ez találva. :) )
2010. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

09:29


itt semmiképp. :)


09:39


gondolod, hogy az online társkeresőket még nem próbáltam?

annyiban egyébként igazad van, hogy kell hozzá egyfajta kiállás és mersz, de ezekhez meg önbizalom kellene, ami - mint említettem - nekem nem sok van.

2010. júl. 11. 09:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát figyu, ha az társkereső nem jött be, akkor nem nézel ki jól... Az egy húspiac, ha tényleg jól néznél ki, ott buknának rád.
2010. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írj akkor privát üzit. Kíváncsi vagyok Rád. Első hozzászóló vagyok.
2010. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

12:03


ment mail.

2010. júl. 11. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, élőbe, ugye írtad, hogy nem mertél lépni, és egész este ültél a sarokba, a lányok az ilyen fiúkat nemigazán díjazzák, mert a fiúnak kell odamennie a lányhoz, és nem fordítva!

A neten, meg szerintem vedd fel msn-re, és írd megneki, hogy nembaj-e hogy felvetted, de szimpatikusnak találtad!(:

remélem segítettem!(:

2010. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!