Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

3Napja azt álmodom hogy, kibékültem az exemmel, és ott fekszem az ölében!

Tény és való hogy szeretem még. De nem gondolok rá állandóan, munka mellet terelem a gondolataim.

De ez mit is jelent? kérdés tudom! Valaki tudja ennek az okát? Vagy volt már így?


2021. jún. 8. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit, vagyis ezotéria kategóriában lehet, hogy kapnál válaszokat.
2021. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

"Tény és való hogy szeretem még."

Ennyit. Az agyad dolgozza fel a dolgokat, és ez is a teendői listájában van, ami így ütközött ki.

2021. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki álmodik mindenfélét. Mikor szakítottatok? Én évek után is simán álmodok emberekkel, pedig már nem hatnak meg különösebben.
2021. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy az agyad elrendezi az információkat. Jelenedre, jövődre nincs semmilyen jelentősége.
2021. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elátkozott téged. ÉS emiatt nem tudsz szabadulni tőle, a gondolatától sem.

Ha az ilyen átkot nem lehet megtörni akkor nem marad más, ki kell nyírnunk valahogy.

2021. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
😂 😂 😂 😂 Hát ez jó. 🤦‍♀️😂
2021. jún. 8. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!