Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van baj, hogy úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van baj, hogy úgy érzem nem egy irányba halad az életünk?

Figyelt kérdés

A barátom 3 hétre elutazik nyaralni a családjával Ibizára most júniusban. Én addig dolgozok részmunkaidōben gyakornokként, illetve írom a szakdogámat. Utána meg a barátaihoz megy a Balatonra pár napra.

A szakdogájához megbízott valakit, illetve leigazolják a cégükben a szakmai gyakorlatát munka nélkül, így sokkal könnyebb.

Csak nekem esik rosszul, hogy nehezebb nekem bármit is elérni?

Más mit tenne ebben a helyzetben?

23L



2021. jún. 8. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen jól érzed nem egy irányba haladtok.
2021. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Szakíts vele és keres olyat akivel egy szinten vagy.
2021. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem az zavarna, hogy könnyebb neki, hanem az, hogy tisztességtelen módszerekhez folyamodik. Számos gazdag családból származó ismerősöm maga csinálja az egyetemi feladatait, nem másokat bíz meg.
2021. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,jól érzed! Bár én a helyedben nem tudom mit tennék ilyenkor,de az bizonyos hogy Te megdolgozik keményen a céljait elérése érdekében,míg ő könnyen van ha ilyen egyszerűen megoldható a helyzete,míg Te dolgozol ő addig nyaral és elvan mint a hal a vízben,nyilván szarul tud esni ez tény…..
2021. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a baj, szerintem én is azt érezném a helyedben, hogy nem illetek össze. Én most írtam a szakdogámat, rengeteg munka volt vele, szóval teljesen átérzem a helyzeted. Ő meg mindent csak kézhez kap úgy, hogy nem is dolgozik érte. Azt te tudod, hogy az élet más területein ez mennyire látszik nála, pl. képes lenne-e egyáltalán keményen dolgozni valamiért (akár a kapcsolatotokért, nem csak karrier és ilyesmik szempontjából értve). Ha nem, akkor én nem erőltetném.

Meg az is ott van, hogy amiért nem ő dolgozott meg, azt nem is fogja úgy értékelni. És mivel neki könnyű, nem is fogja úgy megérteni azt sem, hogy neked ezek igenis komoly munkák és így elég könnyű alábecsülni milyen is ez. Nálam ezek merülnének fel hasonló helyzetben. A szakítás attól függne, hogy ezek valóban így vannak-e, ezt meg csak te tudod.

2021. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg dolgozol keményen a céljaid elérése érdekében — bocsi csak kijavítja állandóan a telóm…
2021. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Most ez komoly?
2021. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Az a lényeg, h majd más megoldja helyette. Majd megveszi a munkát. Majd leigazolja, megírja, megoldja, stb.

Ez az alapvető hozzáállása érdekes, ritkán jön ki ebből tisztességes ember. Ha esetleg a kapcsolatotokban is baj lesz, majd akkor is hasonló megoldási módszereket alkalmaz majd. Te tudod, mit akarsz, de sokat ne várj szerintem.

2021. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
#4, aztan mennyivel lesz elorebb, hogy kemenyen dolgozik?
2021. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A szakdoga rész gáz,ennyit igazan meg lehet tenni ha mar erdekel egy terulet. Nekem nagyon ilyen mindent a segge ala raknak típusnak tűnik, nyilvan nem ingyen csinálják meg a szakdoliját sem. Szóval nem az a baj hogy telik nyaralni meg ilyenek de latszik hogy kibújik a munka alól. Azert elgondolkodtató. Vagy valtozik vagy nem, ez most eleg lutri. Ezek utan nekem nehez elhinni hogy kepes egy kapcsolatert tenni, de te ismered.
2021. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!