Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már hogy több év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már hogy több év együttélés ellenére sem egy irányba haladtok?

Figyelt kérdés

Igazán nem tudom megindokolni csak ezt érzem legbelül.

Együtt lakunk 3éve egy olyan ingatlanban amiért nem kell fizetni semmit. Élünk dolgozunk és mindenki a saját pénzét kezeli.


Ő sorra jön a gondjaival meg hogy mit segítsek neki elintézni vagy hogy lehetne megoldani.

Én már régóta nem is mondom a problémáimat és nem kérek segítséget tőle mert a sajátjaival se boldogul nem még ha az enyémen is gondolkodnia segítenie kellene.


Ő kissé kényelmes típus én meg az az oldjuk meg mindegy hogy mi van.

Próbáltam neki is elmondani bármilyen egyszerűen nem igazán értette..


Lehetséges ezek az okok?


2021. máj. 13. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha nem osztod meg vele, hogy mi bánt, akkor elhiszem, hogy magányosnak érzed magad mellette. Én azért megpróbálkoznék elmondani neki azt is, hogy engem mi bánt legalább meghallgatni meg tud.
2021. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az együttélés nem garancia arra, hogy együtt fejlődtök, egyfelé haladtok. Nem kötelező együtt maradni, ha úgy érzed, nem működik.
2021. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, a legjobb indikátora egy kapcsolatnak a szex.
2021. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen elmondhatnám, de ha még én is a segítségét kérném és hogy gondolkozzon az én bajaimon totál káosz lenne, mert enélkül se megy a saját dolgainak az intézése és megoldása, nemhogymég az bajai is ott lennénwk
2021. máj. 13. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem bízol benne, nem számíthat rá, nem egyfele haladtok. Miért vagytok együtt? Kapcsolatfüggők vagytok? Közös hitel? Kényszer? Mi tart mellette? Mikor már egyedül is jobb lenne, nyilvánvalóan.
2021. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nos?
2021. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!