Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb módszer hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb módszer hogy elfelejtsünk/kiverjünk valakit a fejünkből?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és szerelmes vagyok egy nálam 2 évvel fatalabb csajba, de ő időközben tudatta, hogy nem szeretne járni velem és szerintem nem is szerelmes belém. Az a problémám, hogy nemtudom kiverni őt a fejemből majdnem mindig rá gondolok. Módszereket/tanácsokat kérek amivel sikerülne kivernem őt a fejemből (bávált esetleg ki nem próbált vagy hülyeségnek tűnő módszereket is szivesen elolvasnák, olyat nem kérek hogy az idő segítt mert már régen mondta de nem változott semmi). Előre is köszi mindenkinek !
2008. dec. 7. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Pont ugyanígy jártam én is ahogy te!16 éves vagyok és a 14 éves bnőm dobott,pont ugyanígy!Ha gondolod irj privátba aztán majd kitalálunk valamit,nekem most egy ötletem bevált,aztán helyrejött az esze,remélem sokáig!
2008. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
hát nekem eddig csak más kapcsolattal sikerült... azzal se teljesen... félreértés ne essék, szeretem, aki mot van, de azért sokat gondolok arra a régire is... :(
2008. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne kezdj bele új kapcsolatba, amíg nem vagy túl ezen a lányon! becsapnád vele magadat is, meg az illetőt is! Az egyetlen, amit tanácsolni tudok, hogy kösd le magad, lehetőleg olyan dolgokkal, amik amúgy is érdekelnek, (sport, valamilyen kedvelt hobbi, stb)és nem kell gondolkodnod, miközben csinálod. Az elején nehezen fog menni, de aztán kikapcsol az agyad. Lényeg, hogy ne maradjon időd gondolkozni, vagy legalábbis minél kevesebb, mert addig sem gondolsz a lányra.
2008. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Új kapcsolatba eszem ágában sincs belekezdeni, lekotni magamat jó otlet csak az a baj hogy 1 már próbáltam 2 sport nem túlságosan a teruletem 3 a számítógépezést is már ipari szinten csinálom (pedig nem jellemzo rám, de legalább addig nem gondolok rá) megpróbáltam kerulni ot 3 hétig nem is láttam és hallottam róla kezdett konyebb lenni de amilyen a sors nem osszefutottam vele az utcán (igaz egy koszonés erejéig de megint o jár az eszemben).
2008. dec. 7. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Kocsmatúra egy haverral, legjobb, kipróbált, bevált módszer.
2008. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Srapnel ***** válasza:
100%

Az eddigiek MELLÉ (amik jók), annyi, hogy minél erősebben akarod elfelejteni, annál nehezebben fog menni. Ugyanis akkor is foglalkozik az agy vele, így nehezíti a felejtést. A legjobb, ha sok élmény ér (akármilyen is, lehet pl. tanulmányi verseny, programozás-verseny, sport, új hobby, könyvek olvasása /bár ez eretnek gondolat a fiataloknak/, akár pszichológiai népszerűsítő irodalom!), amikor meg eszedbe jut a lány, akkor gondolkodj rajta, mert az agy ismeri a megunás fogalmát is, egyszerűen ha már sokat gondoltál rá, megunja.


Szóval:

1. Nyugodtan gondolj sokat rá, ne próbáld elfelejteni.

2. Sok más élménnyel/ingerrel kell az agyadat bombázni. (Ha ez valami hasznos tevékenység, ld. fönt, akkor melléktermékként magad is fejlődsz.)


Nekem bejött.

2008. dec. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak nagyon koszi és megpróbálkozok vele.
2008. dec. 8. 16:30
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem most a 2éves kapcsolatomban is sokat eszembe jut egy lány akivel 2,5évvel ezelőtti lett vége,és nagyon jó volt vele,sok minden idézi őt most is.de majd elfelejtem én is,mint ahogy te is..ez az élet rendje,jönnek s mennek a dolgok
2009. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!