Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen vitátok volt a telefono...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vitátok volt a telefonozás miatt?

Figyelt kérdés

A baj nem az hogy használja mert ez elkerülhetetlen. A baj hogy mennyit és hogy az az első.


Amint van ideje rögtön csak az van mint elfoglaltság. Mondjuk otthon is ez van náluk, még a wcn is azt nxomkodják.


Engem a mennyiség zavar meg hogy evésközben se teszi le. Minden nap minimum 3órát nyomkodja. Tegnap pl este 7től éjfélig csak játszott rajta, a háttérben ment a tv.


2021. jún. 9. 09:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem kezdtem volna ilyen nővel. Megmondtam volna neki, hogy akkor éljen nemi életet a telefonjával.
2021. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy elég kemény függőségnek tűnik.

Ülj le vele beszélgetni arról, hogy ez nem normális egy kapcsolatban. Próbáld kideríteni, miért van rákattanva ennyire a telefonra. Lehet szüksége lesz szakember segítségére is. Persze ehhez fontos, hogy elismerje, hogy függő. (a többség már ennél a lépésnél megakad)


#1-es kolléga kissé karcosan fogalmazott, de valahol igaza van. Volt már, hogy inkább nem folytattam az ismerkedést mert láttam, hogy a másiknak fontosabb a kütyü, mint a saját élete. De ha már benne vagy, akkor ez a két út létezik: 1. Megpróbáljátok átbeszélni, megoldani. 2. Szakítás. Lehetetlen olyan függővel együtt élni, aki nem hajlandó kezelni a függőségét.

2021. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem volt vitánk kütyük miatt.
2021. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem szoktunk vitazni mert egyikunk se a telojával lepett kapcsolatba hanem egymással
2021. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Nem volt vitánk, amikor beszélgetünk, odafigyelünk egymásra, amibe nem fér bele a telefon nyomkodás.


Időnkent én is szeretek kockulni, barátnőm ilyenkor figyel, néha kérdez, barátokkal beszélget, avagy csatlakozik hozzám. Szerintem nincs azzal baj, ha valakinek van egy hobbija amit élvez, amíg nem megy a kapcsolat, egészség rovására, nem várhatod el, hogy a párod 0-24ben szórakoztasson, ő csak egy plusz lehetőség akivel nap mint nap élhetsz.


Jelen esetben szerintem az a kérdés, miért zavar, hogy sokat telefonozik? Kevés időt szán rád, unatkozol avagy aggódsz az egészsége miatt? Milyen a kapcsolatotok, boldog vagy mellette vagy stresszes? Miért vagytok együtt?

2021. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom ennyire vagy érdekfeszítő számára . Menekül .
2021. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mobilozás miatt nem volt, számítógépezés miatt igen. Én voltam az, aki a párom szerint túl sokat gépezett, de ez meg annak volt a tünete, hogy ha nem gépeztem, akkor sem töltöttünk együtt nekem elég minőségi időt - hanem azt hiányolta összesen, hogy pöcköljön / tapogasson (de ez nem vezetett mindig szexhez, ami meg nekem volt kevés).


Telefonból párkapcsolat miatt nem volt gond. Amikor családdal találkozunk, akkor szólnak néha rám, de akkor meg mondom, hogy abban az esetben meg mondjuk olyan témáról illene órákig beszélni, amihez én is hozzá tudok szólni (3 építész/mérnök között én vagyok egy szem bölcsész, és baromira nem élvezetes órákon át azt hallgatni, hogy milyen pl. fűtőpanelt építenek be az XY épületbe, amit az egyikük projektként kapott a munkahelyén, ennek minden technikai jellemzőjével).

2021. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Folyamatos viták...

Túl sokat nyomja "görgetés" függő. Tekeri a facebbok videokat vagy random youtube videókat. Sokszor lefagy nem is hallja mit mondok. Túl hangosan hallgatja nem hallom tőle saját filmem. Utcán eloveszi menet közben. Éjszaka pittyeg értesítés képes felkelni hogy megnezze.

Nagyon veszélyes dolog ez a mobil, óriási küzdelem visszafogni.

2021. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Én 6-7 órát nyomom. Amatőr...
2021. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
5: "Szerintem nincs azzal baj, ha valakinek van egy hobbija amit élvez" - mármint arra utalsz, hogy a telefonnyomkodás a hobbija? Azért az szánalmas. Nem valóság, nem is hobbi, és az életéből rengeteg időt vesz el, ezek a legnagyobb bajok vele.
2021. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!