Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavar a párod telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar a párod telefonozása?

Figyelt kérdés

Az enyémnek este 7től éjfélig a kezében van. Nyilván kell a munkájához, de azért ez túlzás. Sokat játszik rajta és amit útálok hogy evés közben se teszi le sőt a wcn se.


Az az első ha haza ér, eszik fürdik

tvzik,teló a kézben de azt nem veszi észre hogy esetleg más dolog is lenne otthon.


2021. ápr. 23. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha zavar, akkor miért nem szólsz neki? Attól nem fog változni a helyzet, ha itt megkérdezed, hogy másokat zavar-e?
2021. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Hát unalmas vagy neki, ennyi. Ha lehetne veled valamit èrdemben kezdeni, nem menekülne a telefonozásba. Arra már nem kíváncsi, hogy Te folyton csak a házimunkát szajkózod neki, mintha csak arról szólna az èlet.
2021. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
A WC-re én is beviszem :)
2021. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
81%

Én sokkal többet telefonozok, mint ő, nem tudom, nekem ez ilyen kényszer cselekvés, nem túl egészséges, de ez van. Én egy filmet/sorozatot is úgy nézek, hogy candy crushozok közben vagy színezek, képtelen vagyok egyszerre csak egy dologgal lefoglalni az agyam.

Nyilván mondjuk nem megy pl. a házimunka, munkahely rovására, szóval nem az van, hogy egész nap nyomom, minden más meg le van s-zrva, de amikor kikapcs idő van, akkor sokat nálam van.

Illetve pl. takarítás főzés közben is gyakran pl. hangoskönyvet hallgatok telóról :D


A párom nem ilyen, inkább ő szokott nekem szólni, hogy ne nyomokdjam annyit :D

2021. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Szinte sose nyomkodja, szóval ez nálunk pont nem téma, de ha bármi zavar amit csinál akkor kapaszkodj meg, de én kinyitom a szám és beszélek vele. Durva, mi?
2021. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Párom facebook video függő. Nagyon zavar mert ilyenkor teljesen lefagy nem is reagál. Pl mondom neki hogy menni kell mert zár a bolt és ő nem is szól csak nézi tovább. Látom rajta hogy fizikailag fáj neki elszakadni tőle és nagyon megremiszt. Múltkor mondtam neki hogy állítsa ld fel percre amíg telefonálok és láttam amit láttam :leállitotta de aztán ösztönösen tovább tekerte ami újra hangosan elindult aztán megijedt mert ugye csöndet kértem gyorsan leállitotta de pár másodperc múlva megint hozzáért. Nagyon durva függés és nem nagyon tudok semmit csinálni csak mindig szolok neki és tudatositom hogy ez beteges.
2021. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A karantén óta én is teljesen függő vagyok már. Remélem utána elmúlik.
2021. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez kezd népbetegséggé válni valamilyen szinten.


En is többet telefonozok sajnos mint kéne vagy mint amúgy akarnek.


De bezártság+sok tennivaló=sokkal több telefon mint kene.


Beszéljétek mrg

2021. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem csak az zavart, hogy más hölgynek írt mindenféle ocsmányságot :)

Mostmár írhat neki, letíltottam és szépen elköltöztem :D

Új nap, új remény...

2021. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!