Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lök el magától a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lök el magától a barátom ha szeret? Vagy csak én érzem így?

Figyelt kérdés
A barátommal együtt élünk, mégis úgy érzem mintha állandóan külön lennénk. Rengeteget dolgozik, ami miatt állandóan fáradt. Ha ki akar kapcsolódni munka után, akkor a mobilját nyomkodja megállás nélkül. Evés közben, filmnézés közben, ha pedig beszélgetni szeretnék a közben is. Őszintén megértem, hogy ki akar kapcsolódni a játék pedig tökéletes mód erre. Nincs is gondom vele ha egy nap mondjuk x időt a telefonjával tölt, mindenki szokott mobilozni. Viszont őszintén rosszul esik, hogy az együttöltött időnk 80%-ában a telefonját nyomkodja. Próbáltam már beszélni vele erről sokszor, hogy szeretnék vele csak kettesben beszélgetni a telefon képernyője nélkül. De vagy azt mondja, hogy már kevesebbset játszik csak én nem veszem észre vagy azt, hogy ő ettől még figyel rám. Tény, hogy azokkal a játékokkal már szinte alig játszik amikkel régebben, viszont mindig jön egy újabb játék amire ráfügg. A beszélgetések pedig általában úgy néznek ki, hogy ő alig beszél a saját dolgairól. Amikor én beszélek, akkor néha a mondataim közepén benyög valamit a játékának amivel aktuálisan játszik. Mikor folytatom persze egész normálisan válaszol de őszintén zavar, hogy képtelen rám nézni ha beszélek hozzá. Mivel általában délutános vagy ugye a szabadnapjain fáradt nem nagyon járkálunk randizni. Havonta egyszer vagy kétszer elmegyünk egy bevásárlóközpontba sétálgatni, és ezt tekintjük randinak. Éjszakánként elfordul tőlem míg én próbálok hozzábújni, simogatni őt. Ha ezeket álmában próbálom megtenni ellöki a kezem majd azt mondja hagyjam már dolgozni. (Minden este a munkájával álmodik...) A munkáját egyszerűen imádja, a kolléganőit állandóan dícséri nekem, hogy milyen jól kijön velük mennyire szereti őket. Tudom, hogy nem csal meg, viszont rettenetesen rosszul esik, hogy más nőket így imád engem pedig általában eltaszít magától. Én még mindig olyan szerelmes vagyok belé, mint mikor elkezdtünk randizni egy éve. Állítása szerint az ő érzései még erősebbek lettek ez idő alatt mégis olyan távol érzem őt magamtól. Egyszer leültem vele beszélni ezekről, aminek az lett a vége, hogy egy vagy két hétig borzasztóan figyelmes volt velem. Letette a telefonját ha megkértem rá, átölelt és mondogatta mennyire szeret. Aztán ismét minden a régi lett. Miért van ez? Ha annyira szeret, mint mondja miért viselkedik így?

2019. febr. 15. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt mind kierőszakolod tőle. Nem önszántából teszi, nem azért mert úgy érzi.


Azért teszi mert te mondod, azért teszi és mondja mert tudja, hogy azt várod el, és tudja, hogy azt akarod hallani.

2019. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja:le.. ar téged. Csak akkor jó fej, ha kéred. Ennek így semmi értelme.
2019. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a pasi aki kerekperec kijelentette, hogy csak párszor megakar... jobban figyelt rám mint a "párod". Szerintem ez sokat elmond.
2019. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az van hogy az egyik imádott kollegina a szeretője, vagy az hogy lusta. Abszolút nem fektet energiát a kapcsolatotokba, te meg erőlködsz. Egy idő múlva megunod mert totál belefáradsz hogy természetesen jelen lévő használati tárgyként kezel. Kérdés az hogy mikor fásulsz bele. Ha van egy kis eszed akkor minél előbb könnyes búcsút vesztek mert ő nem fog változni.

31/N

2019. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!