Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért kell a wc-re telefon és miért kell órákig bent ülni vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a jó a barátomnak benne de elmegy és nem azért nem jön ki 50 percig mert a dolgat végzi hiszen az nem is tart azért addig szerintem, hanem mert folyton a telefonjaval van.

2021. jún. 10. 21:01
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Bizony, a wc egy funkcionális kis szoba, ahol addig kell lenni, amíg használod, mert más is használná.
2021. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést a RAID: Shadow Legends támogatta
2021. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Nem ülök bent órákig vele... Egyébként van, hogy játszok, cikket olvasok, de van hogy csak beviszem, aztán hozzá se nyúlok, mert gyorsan végzek. De gyerekként meg újságot olvastam, sőt az egyik alkalommal addig ültem ott, amíg el nem olvastam az Indul a bakterházat, bár ott azért már elzsibbadtam a könyv végére. :D


Viszont én jellemzően kb ennyit használom a telefont... mert minden mást gépről csinálok (még a telós játékok is emulátoron mennek...).


Chatelni nem szoktam rajta, mert felbasznak a kicsi gombok a hurka ujjaimmal... :D

2021. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
mobil függő, ez elég gyakori jelenség a mai világban, ha kimész az utcára több mint 50% ilyen embert látsz..
2021. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
29, lehet nyugodtan sz.rni de ne egy orán át
2021. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
90%

Nem attól függ, hogy férfi-e az illető. Nálunk pl. a párom (ő a férfi) nem csinálja ezt, én viszont gyakran. :D

Úgyis ott ülök egy darabig, akkor már addig elolvasom a híreket, máskor nem mindig van rá időm. Nem kell túlgondolni.

2021. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Barátnőm is ilyen. Engem idegesít mert a másikra nem gondol, hogy esetleg ő neki is kellene a wc vagy a fürdőszoba, ő meg nyugodtan elvan ott bent.
2021. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
50%
Általában menekülő magatartás. Kéne valamit csinálni de a wc ürügy hogy még ne kelljen. Pl mikor házimunka van vagy vizsga készülés én is több időt vagyok bent mert még húzom az időt, elolvasok egy cikket.
2021. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
48%
Az miért nem opció, hogy szarok egyet, aztán beülök a fotelbe telózni?
2021. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Látom sokak képtelenek megérteni, hogy valaki a wcn telózik és miért. Ezzel kb nem zavar senkit. Nem veszélyeztet senkit, csak ez a szokása, jól érzi magát. Ennyi. Nem úgy mint aki pl a kocsiba telózik vezetés közbe. Vagy aki akkor telózik amikor beszélsz hozzá és nem figyel. Egész végig az utcán, kaputól - kapuig. Ez van. Mindenkinek megvan a maga hülye szokása.
2021. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!