Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért kell a wc-re telefon és miért kell órákig bent ülni vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a jó a barátomnak benne de elmegy és nem azért nem jön ki 50 percig mert a dolgat végzi hiszen az nem is tart azért addig szerintem, hanem mert folyton a telefonjaval van.

2021. jún. 10. 21:01
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Engem az zavart az egyik exemnél ebben, hogy sose kérdezte meg előtte hogy nekem kell e pisilni, csak bevonult és 30-40 percet ott költötte a kulát... rendszerint reggel, mielőtt elindultam volna munkába, vagy az indulás előtti pisim előtt foglalta be a wc-t.

Az egész lakásban szarszag. Kérdeztem hogy miért nem tudja legalább lehúzni azt ami már kijött, mert akkor kevésbé lenne bűz. Nem értem miért jó fölötte ülni a büdösben :D

Szerintem egy ilyen 10-15 perc még oké. Van hogy így kényelmes.

Viszont az paraszt dolog ha nem egyedül lakik és csak egy wc van és úgy foglalja el ilyen sok időre :/

Kérdező, szerintem is lehet menekülés, sajnos. De az is lehet hogy simán csak így esik jól neki és valamiért érdekesebb minden a neten szarás közben, ezzel meg észre sem veszi mennyi idő telik el.

Drukkolok, hogy meg tudd vele beszélni :)

2021. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
46%

Már szarni se lehet ezektől.Folyton van valami kinjuk.Roppant unalmas már,hogy utánnd mennek a wc re is,oszt megkérdőjelezik azt is,hogy hány percig szarsz,meg hány percig olvastál!

Ha kimész,akkor meg azért koslat utánnad,hogy megnézze a műhelyben mit csinálsz.

2021. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!