Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit szoktatok csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Most főleg a srácokhoz szólok :)

Fiúk nálatok mit takar az, hogy "lemegyek a kocsmába, meginni egy sört"?!


A párom régebben órákat töltött a kocsmában, van egy éjjel nappali kocsma!

Volt, hogy haza sem nézett, hanem egyenesen oda ment!

Csak olyan 2-3 körül ért haza.(Ő 5 körül ér haza a munkahelyéről?


Azóta az bezárt, a balhék, a vírus miatt.

De azóta a lakásunktól lentebb levő bárba megy!


Én megkérdeztem tőle, hogy én is mehetek?

Rávágta, hogy hova? Férfiak közé?


De tudom, hogy oda nem csak férfiak mennek, mert tudom, hisze lényegében minden nap ott megyek el előtte.

Amúgy meg sok mesét hallok ott, hogy smárolnak, egymás ölében ülnek stb


De ok, na ti általában mit csináltok ott több órát?

Mármint 3-4 órára gondolok.

Vagy a nőtöket miért nem lehet vinni, ha más lányok is vannak ott?



2021. jún. 11. 15:35
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Az a kocsma ami éjjel nappali az már bezárt! ( ez kapcsán van egy storym is, de azóta megbeszéltük, vagyis megváltozott)


Azóta ha délután 5 körül ér haza ő a lentebb levő kocsmába megy 2-3 órára!

2021. jún. 11. 16:04
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Eleve sokkal jobb olyan nőhöz hazamenni aki az "ugy vártalak drágám, jólérezted magad?" tipus, aki viszont a "jósokáigvoltálmeginttedisznó" az tényleg csak azért megy haza mert bezárt a hely.
2021. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam balhézni, egyáltalán nem, épp az, hogy nem szólok semmit, kerülöm a témát, de az arcomra van írva, és ő pattan felém, hogy mi a bajom!
2021. jún. 11. 16:07
 24/35 A kérdező kommentje:
Én mindig csókkal köszöntöm és öleléssel, meg persze étellel!
2021. jún. 11. 16:09
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagypapám szokott eljárni a "klubba" néha órákra. Dumálnak az ismerősökkel, politikától kezdve a sporton át mindenről. Ő is kb 1 fröccsöt szokott meginni ilyenkor, többet nem is bír. Szokta is mondani, hogy berúgni otthon is tudna ha akarna, fölösleges inni járni a kocsmába... viszont szociális élet ott van, ott tud "pletykálni" egy jót a haverokkal.
2021. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
88%

1. de, alkesz, ha folyamatosan a kocsmában alkoholizál, ettől még nem kell, hogy leigya magát a sárga földig

2. szerintem gáz, ha nem mehetsz vele, engem mindig megkérdez a párom, hogy szeretnék-e vele menni, hiszen értelmes emberek vagyunk, felvállaljuk egymást, nincs mit rejtegetni. ha nem így lenne, és én ki lennék zárva a köréből, akkor nem bíznék benne, nem is lenne a párom

3 szerintem eléggé nyilvánvaló, hogy nem akarja, hogy ott legyél. hogy azért, mert nőzni akar, vagy mert pl kínosnak tart a haverok előtt, édesmindegy, tuti nem lennék ilyennel együtt

2021. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Kicsit gyanús, de képes megnyugtatni egyetlen mondatával, hogy ha dobni akarnálak akkor már rég megtettem volna!

Ezt szokta mondani!

2021. jún. 11. 16:36
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
De jok lehetnek ott a mindennapok...
2021. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

"hogy ha dobni akarnálak akkor már rég megtettem volna"

Ez maga a szavakba öntött szerelem.. :)

2021. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Nem is arról van szó, hogy jajj de romantikus stb…

Ezt általában egy vita után szokta mondani!

Pl amikor egy kis pi…ának rá csapott a fenekére(ami akkora mint egy tehéné), de Ő kijelentette, hogy csak viccből, és hogy szívatták a haverjaival!

2021. jún. 11. 16:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!