Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit szoktatok csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Most főleg a srácokhoz szólok :)

Fiúk nálatok mit takar az, hogy "lemegyek a kocsmába, meginni egy sört"?!


A párom régebben órákat töltött a kocsmában, van egy éjjel nappali kocsma!

Volt, hogy haza sem nézett, hanem egyenesen oda ment!

Csak olyan 2-3 körül ért haza.(Ő 5 körül ér haza a munkahelyéről?


Azóta az bezárt, a balhék, a vírus miatt.

De azóta a lakásunktól lentebb levő bárba megy!


Én megkérdeztem tőle, hogy én is mehetek?

Rávágta, hogy hova? Férfiak közé?


De tudom, hogy oda nem csak férfiak mennek, mert tudom, hisze lényegében minden nap ott megyek el előtte.

Amúgy meg sok mesét hallok ott, hogy smárolnak, egymás ölében ülnek stb


De ok, na ti általában mit csináltok ott több órát?

Mármint 3-4 órára gondolok.

Vagy a nőtöket miért nem lehet vinni, ha más lányok is vannak ott?



2021. jún. 11. 15:35
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Jó persze azzal a mondatával nem nyugtatott meg!

Hisz lényegében egy másik csal fenekét fogta meg, azóta is bennem van és fáj!

2021. jún. 11. 16:53
 32/35 anonim ***** válasza:
73%

Amikor még kocsmázós voltam, akkor simán csináltam, hogy este bementem a városba egyedül és ha találkoztam ismerősökkel/ivócimborákkal, akkor hajnalig is maradtam. Ha nem alakult olyan jól és nem találkoztam senkivel, akkor sétálgattam 1-2 órát, aztán haza mentem.


De általában mindig találkoztam valakivel, és izgi este lett belőle.


A pasid meg nem azért nem akar vinni, mert NŐ vagy. Hanem azért nem, mert a barátnője vagy.

Van olyan dolog is, amit Veled nem akar megbeszélni. Van olyan, amit a haverjaival (akár pasi, akár nő a haverja. mindegy) tud csak megbeszélni szabadon.

Például a köztetek lévő konfliktusokat nehéz úgy kibeszélni magából, hogy Te is ott vagy.

Vagy, hogy miből kezd elege lenni vagy akármi. Persze Veled is fontos az ilyet megbeszélni, de az más. Az embernek ki kell adnia a gőzt és ezt nehéz úgy, hogy mindig van mellette valaki, aki ellenőrzi és később számon kérheti rajta, hogy mit mondott vagy tett.


De még az is lehet, hogy csak a puszta viselkedése változik kicsit, ha ott van a barátnője. Ha például ott van a barátnőm, akkor nem biztos, hogy annyira szabadnak érzem magam. Akkor ugye "összetartozunk" és Vele is meg kell beszélni, hogy mikor akarunk hazamenni. Amikor a pulthoz megyek, akkor ő kér-e valamit. Vagy ha egész egyszerűen unatkozik, akkor az kiül az arcára és akár még az is előfordulhat, hogy azt akarja, hogy haza akar menni emiatt. Vagy fázik és haza akar menni. Vagy fáradt vagy akármi... és talán ő még maradna olyankor. De ugye ha együtt mentetek le, akkor együtt is kell haza menni. Ha meg nem együtt mentek, akkor meg jön a bűntudat a pasiban vagy később a bűntudat keltés, hogy "de nem kísértél haza, hát milyen pasi vagy te?!" stb.


Van, hogy egyedül maradok az asztalnál és simán elüldögélek elmélkedve félórát egy kocsmában. És várok. Gondolkodok. Aztán jönnek a haverok egyszer csak. Ha a barátnőmet is vinném, akkor ő addig mit csinál?

Talán ő is ugyanúgy tudna chillelni mint én, DE én azon agyalnék, hogy most ő vele mi van. Szóval az én chillemnek annyi volt.


A másik lehetőség, hogy a barátnőm lelkesen unatkozik és tőlem várja, hogy szórakoztassam. Nekem meg erre nincs energiám és nem is gondolom, hogy kéne rá fordítanom. Szórakoztassa magát.


Ha TE szórakozni és pletykálni akarsz, akkor indulj Te is kocsmába, azt csináld azt, amit a párod. De ne őhozzá kötve, hanem egy másik kocsmába, oszt szevasz.


24f

2021. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy megcsal, sztem rosszabb a helyzet mert alkoholista. És az hogy nem láttad részegen, az azért van mert 2-3 felé már nagyjából kijózanodik.
2021. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Sosem gondoltam.ilyenre,hogy kocsmába menjek sok csöves idegen közé. otthon vedelek.
2021. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen helyek nagyon drágák. Tekintve a földön élők átlag anyagi helyzetét nagyon felelőtlen, rossz karma ilyen helyekre járni, nem hogy napi szinten. Főleg magunk mögött hagyva azt akibe állítólag szerelmesek vagyunk. Sok szempontból szégyen.
2021. jún. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!