Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a baratom itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a baratom itt hagyott?

Figyelt kérdés

Szoval az a problemam, hogy reggel atjottem a baratomhoz mert a hetvegeket egyutt szoktuk tolteni. Erre ot hivtak a haverjai es lelepett..🙃

En meg ulok a szobajaban, tv-zek es bevallom total unalmas mert azert jottem at ma is, hogy egyutt legyunk. Es ha en kiakadok akkor ez neki nem tetszik de szerintem meg jogos a felhaborodasom.


2021. jún. 12. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Te jó ég!!! Ez borzasztó! Felháborító! Hogy mert ilyet tenni? Te meg ott maradtál egyedül és tv-zel??
2021. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész haza?
2021. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Ha ez nagyon rossz számodra akkor stakíts.
2021. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Jogos. De nem muszáj rosszul is érezned magad miatta.

Edd ki a hűtőjét mondjuk.

2021. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1. Aha mert te gondolom orulsz neki ha ebed utan lelep az akihez atmesz es ott ulsz nala.

2. Mert sajnos hetente egyszer tudunk talalkozni, ami hetvegen van. Nyilvanvaloan haza fog jonni, de akkor is igy rossz es holnap estig tudnank egyutt lenni. Hazamennek, ha 2 haznyira vagy 2 utcanyira lakna es barmikor atmehetnenk egymashoz.

3. Azert nem azt mondom, hogy ez egy szakitasra ok de rosszul esik nyilvan.

2021. jún. 12. 16:33
 6/15 A kérdező kommentje:
4. Ez jooo tetszik. 😄👌
2021. jún. 12. 16:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok 14-15?
2021. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindketten 20.
2021. jún. 12. 16:47
 9/15 harebell ***** válasza:
100%
Most próbáld meg valamivel elütni az időt (akár nála, akár mozdulj ki valahova), aztán mondd el neki nyugodtan, hogy ez rosszul esett. Ha előre tudja, hogy más programja lesz a hétvégére, akkor szóljon, ha meg aznap hívják el, akkor vagy hívjon el magával téged is, vagy mondja le.
2021. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Engem is itthagyott a barátnőm mert a barátnője szülinapi bulijára ment. Mondjuk én meg voltam hívva csak sérülés miatt nem tudtam menni. :D
2021. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!