Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ott hagyott. Szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ott hagyott. Szeretnék egy kiirást róla . Pl valaki valami ütős mondatot mr bustátol vagy ilyesmi? Pls.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Bézbózütő!
2013. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de valami értelmeset nem tudsz? Pl. barátnőiddel beszélgetni róla?
2013. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezzel mi lenne a célod ? N
2013. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs ki az a Mr. Busta. Az ilyen kiírásoknak meg semmi értelme, a legtöbb embert idegesítik is. De tessék, nekem nincs Facebook-om, szóval nekem mindegy mit csinálsz:


[link]

2013. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na ezt írd ki, ha ezt megérti akkor picit sajnálható hogy elhagyott de ha nem akkor műveletlen...

:"s ki mint vetett, azonképpen arat,

mert elfut a víz, és csak a kő marad,

de a kő marad."

2013. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Fogalmad nincs haverom hogy mekkora a bajod, De azt tudom hogy a kukid kicsi elmondta a csajod!" :DDDDDD



"Ha meg nem akarsz semmit, akkor rám se nézzél, maradjál magadnak, aszt otthon tévézzé. Keress egy madarat akit távirányíthatsz, akit szó nélkül, bármikor anyura rá bízhatsz. Nekem ne rázzad magadat, ne adjál jeleket, amikor szétválunk az mindig csúnya jelenet. Sokan sokféleképpen mondják el a sztorit, amikor rólam mesélsz majd, hozz egy raklap szotyit. Szeretem hallgatni amikor jobban ismersz engem, ha mindent jobban tudsz, minek kellünk ketten?!"



Mindenki hibázik, valaki tanul is,

valaki fent jó, valaki alul is.

2013. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minek akarsz kiírást és hova? :D És miért Mr. Bustától?
2013. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
facebookra, mert 13 éves tini ahol Busta a menő. akitől szerencsére én filozofikus gondolatokat nem ismerek.
2013. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!