Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan hagyott ott a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan hagyott ott a barátom?

Figyelt kérdés
Buliban voltunk, foglalkoztam vele is állandóan, csak olyan jó volt már pár ismerősömmel is ott lenni:) (Ő is ismert ott mindenkit) Iszogattunk,iszogattunk, mondja, hogy nem megyünk nem megyünk? Én meg nem szerettem volna még menni. Nah ez többször volt, aztán meg, ő megy mert " hogy nézek ki, nézzek már magamra, takony részeg vagyok .. " - hozzáteszem semmi sem volt, jó kedvem volt nagyon, mentem táncolni, barátnőmmel,ismerősökkel .. :) Meg hogy én mit beszélgettem mással "kettesben" - annyira volt kettesben, hogy egy másik teremben beszélgettünk, ahol ugyanúgy járnak-kelnek az emberek :D :D Aztán mondja, hogy nem jössz? mondom nem .. hazament, meg hogy én úgy csináljam a dolgaimat, hogy úgyis emgtudja ha megcsalom, "mögötte több ember áll, úgyis megtudja ha van valami és megöli " .. Mások is mondták, hogy ez elég komoly azért, hogy úgy ott hagyott:).. Aztán még sokáig ott voltam.. Szerintetek? Bocsi ha hosszú, remélem érthetőre sikeredett...
2013. jún. 23. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Jogos vagy nem, örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Ez beteges gondolkodás.
2013. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Elég hisztis egy barátod van.Féltékeny és nem is bízik benned.

Én kidobnám.Nem hiányozna ez a cirkusz.Te csal normálisan ép ésszel szórakoztál.

2013. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utána még én reggel felhívtam bűntudatból (?) De akkor sem úgy tűnt mint aki, annyira bánná dolgokat, hiába mondtam neki meg mondta ő is hogy egy f volt..:) Aztán elköszöntem tőle, azt kinyomtam a telefont, azóta sem hívott ..
2013. jún. 23. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Bolond a barátod.

Jobb is ha vége a dolognak.

2013. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy évfolyamtársamat is, a torkánál fogva elkapta! - nagyon rendes, jófej, aranyos gyerek, egyáltalán nem balhés!! Ezt is mások mondták,ott sem voltam, nem győztem tőle bocsánatot kérni!! Nagyon ideegsít ez az egész, nem tudom mi volt vele tegnap hogy ennyire emgmarhult!!
2013. jún. 23. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te még most is részeg vagy:D
2013. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, ő ilyen pszichopata.
2013. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!