Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőket zavarja ha párjuk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket zavarja ha párjuk nem sport szurkoló típus?

Figyelt kérdés

Miközben a nő meg az.


Itt van az EB és a pasi amúgy aktív hobbi sportoló, edzőterem, futás stb. de a közösségi sporteseményeket vagy versenyeket nem tudja értelmezni az életében.


Így ilyen programokon a pasi halálra unja magát.


Szakítás is lehet ilyenből?



2021. jún. 13. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért szakít, akkor nem kár érte.
2021. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Biztos van olyan akit zavar.


Biztos van olyan akit nem.


Oszinten, ha azt irna valaki neked hogy igen minden not zavar, akkor te tenyleg elhinned, hogy MINDEN not zavar?


Remelem nem...

2021. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőket ez qurvára nem érdekli, ha nem szurkol a párja, az a jobbik eset. Hogy egy nő ebben éli ki magát az nagyon ritka, nyilván zavarni fogja, ha a párját ez nem érdekli, de hogy mennyire, az csak tőle függ.
2021. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol ez szakítóok, az soha nem is volt párkapcsolat.
2021. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb nő ennek örül😃😃
2021. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
orulnek inkabb neki, parom focista kiskora ota, fifa minden mennyisegben, tippmix allandoan, egyebkent is lottozoban dolgozik. viszont nem akarom megvaltoztatni, igy szeretem. bebaszna ha ezen mulna a kapcsolatunk
2021. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez inkább egy óriási pluszpont, igaz, én nem vagyok szurkoló típus. Az olimpiát megnézem, régen volt, hogy követtem az EB-t vagy a VB-t is, de családi ünnepségeken mindig a halálom volt az, amikor egész végig nincs is másról szó, csak a Barca így, az Arsenal úgy, én pedig nem tudok bekapcsolódni, mert olyan szinten nem érdekel. A hobbisportolás is jó dolog az én szememben, én is azt igyekszem csinálni. :)
2021. jún. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!