Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék javítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék javítani a kapcsolatunkon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a párom sokszor ki van akadva rám. Igaz sokat szoktam mérgelődni ami nem tetszik neki de ő meg sokszor hanyagol engem pl azért szoktam mérgelődni mert hanyagol, keveset van velem, keveset keres meg ha nélkülem többet beszélget a családtagjaimmal meg hogy sajnos cigizik. Volt egy időszak amikor le akartam szoktatni a cigiről de nem sikerült. Még nem lakunk együtt és kb heti 1- másfél napot szoktunk együtt lenni ami kevés de ez van 70 km-re lakunk egymástól. Sajnos tényleg sokat mérgelődöm de ő meg hanyagol és amikor nem vagyunk együtt keveset keres és keveset ír. Néha azt érzem hogy nem vagyok neki igazán fontos meg azt érzem nem vagyok neki elég jó. Hogyan tudnék leszokni a sok mérgelődésről éshogyan tidnám mégjobban magamhoz csábítani a páromat és hogyan tudnám elérni hogy össze akarjon költözni velem??

(én vagyok a lány)



2021. jún. 13. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
A mérgelődésre önmagadban keresd a választ. Neked kell változni, ha igazán akarod. Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de szoktak kisebb-nagyobb hullámvölgyek lenni. Egy kis ideig neked is hanyagolnod kellene. Értem én ezt úgy, hogy ne mindent tőle tegyél függővé, foglald le magad. Az összeköltözést pedig nem tudod erőltetni, mert ha nem akarja egy férfi, nem fog veled együtt élni. (Tapasztalat)
2021. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
3 és fél éve vagyunk együtt
2021. jún. 13. 23:11
 3/15 A kérdező kommentje:
De hogyan tudnék olyan irányba változni és mit/miket kéne ahhoz tennem/csinálnom jogy mégjobban magamhoz csábítsam és hogy össze akarjon velem költözni?
2021. jún. 13. 23:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod magadhoz láncolni? Aranyból van a töke? Na ugye, hogy nincs.


Az elsővel értek egyet. Habár sok témában liberális a gondolkodásom, ebben még mindig a konzervatívabb embereknek adok igazat: ő a férfi a kapcsolatban, és ha akar, akkor tesz a kapcsolatért. Szerintem neki kényelmes, hogy van másfél napja a héten, amikor szexelhet. Ne haragudj, de így van.


3,5 év sem kevés, de én 5 évet pocsékoltam egy ilyen hiábavaló kapcsolatra, úgyhogy tanulj a hibámból, kérlek.

2021. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudok kiszeretni belőle pedig lehet könyebb lenne de nem megy. Szeretem és vele akarok lenni. Nekem kell megváltoznom valahogy pozitív irányba hogy lássa rajtam és mégjobban velem akarjon lenni
2021. jún. 13. 23:31
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fazekas szakkörre. Az agyagot kedved szerint formálhatod és biztosan örömödet leled majd benne. A barátod nem egy agyagdarab, amit kedvedre formálsz. A barátod olyan, amilyen. Vagy elfogadod és tudod szeretni őt így, ahogy van, vagy kilépsz az életéből.
2021. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 Hujjujuj... Kérdező, ez egy nagyon nagy vörös zászló. Ebből a kapcsolatból tipli van. Most.
2021. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pont azt mondom hogy nekem kéne pozitív irányba változnom csak nem tudom hogyan
2021. jún. 13. 23:35
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam hasonló helyzetben! Ha két ember közösen nem tesz a kapcsolatba, annak annyi! Hiába kapálózunk a végén, pont az ellenkezőjét érjük el vele. Az is baj, ha valaki szeretetéért, figyelméért küzdened kell!


Ahelyett, hogy mindenképpen változtatni akarsz magatokon, elég nagy fordulatban, ülj le vele beszélni! A kommunikációnak segítenie kell, ha egészséges a kapcsolat.

2021. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ha elmondom neki hogy mi esik szarul akkor ő mindig azzal jön hogy neki is szarul esnek dolgok és akkor elkezdi firtatni az én hibáimat. 3n tisztában vagyok a hibáimmal és sokat küzdök magammal de nem mindig sikerül

Viszont tényleg nagyon szeretem őt és nem tudok kiszeretni belőle

2021. jún. 14. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!