Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne javítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne javítani a kapcsolatunkon?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok de muszáj kiírnom magamból....


Szóval, a mostani barátomba vagyok az eddigi legszerelmesebb, sőt ilyen szerelmes még nem voltam. Úgy gondolom/gondoltam vele szeretném leélni az életem stb.

Viszont a kapcsolatunk elég unalmas. Leírom a heti menetrendjét: Minden nap kel 4:20kor, mert 6tól dolgozik. Minden nap 17:00ig. A munka fémek megmunkálása, forgácsolás, CNC-vel kapcsolatos. Konkrétan nem ez a szakmája, ezért a kereset kb 100-110 ezer ft, úgy hogy szombaton is 2ig bemegy dolgozni. Ritka mikor nem. Szóval nem túl fényes a helyzet. Eredeti szakmája festő-mázoló. EZZEL SEMMI GOND.


Viszont, így 1 nap is alig kommunikálunk, ugye munka közbe nem nagyon tudunk max kétszer 5 percet telón, mivel régi telefonja van, nem fbos, így fbon se tudunk pár szót se! (Hozzátenném egyes munkatársai óránként-kétóránként váltanak 1-2 üzit a párjukkal, feleségükkel). Aztán ő hétköznap esténként olyan fáradt, hogy már este 8kor alszik. Heti 1x mondjuk eljön 1 órára hozzám, az kb csak szex. Többi napon feljön a chatre talán 40 percre, vagy otthon kinlódik, és alszik. Igaz ha nem jön a chatre akkor félórát telón beszélünk.


A hétvégénk is hasonlóan rossz. Ugye ma is péntek van, mivel ő dolgozik holnap, én itthon unatkozok. De ha együtt vagyunk péntek, szombat este akkor is már éjfélkor elalszik! 9től kb együtt vagyunk de őt már lelőtték éjfélkor és ennyi.


Programokat nem csinálunk, max otthonra rendel pizzát, de ilyen hogy mozi, kiállítás, szimplán séta, csavargás, vásárolgatás, beülünk 1-2 bárba inni valamit, na az semmi. 1x voltunk még moziba meg 1x vásárolni. A programokat arra fogja, hogy nincs pénze. Mert a kiadásai havi szinten kb 40-50 ezer. (Haza is ad a szüleinek, a többi telefonszámla stb.). Autója, jogosítványa nincs.


Úgy érzem elegem van. Az előző barátom teljesen más volt. Ne értsétek félre nem akarom hasonlítgatni, de ő is festő-mázoló volt és havi szinten keresett 200-250et. Neki a kiadásai 100.000Ft volt, mind1 miért. Lényeg hogy ő 6kor kelt, 7től dolgozott minden nap este 5-6ig. Szombaton délig. Ezután MINDEN NAP ment a kondiba, ahova heti 3x engem is vitt. Ezután még sokszor kajálni mentünk vmerre. Hétvégén mindig együtt voltunk, mozi minden 2. meg 3. héten, beülős helyek minden 7végén (és itt ne drága helyekre gondoljatok, csak alap...), és mindig fent voltunk hajnalig. Hétköznap is kondi után még 11-éjfélig chateltünk. Igaz vele napközbe egyáltalán nem, csak ha rendkívüli történt, de mivel a kondis program volt, meg az esti tuti chat így az nem "hiányzott" annyira. Persze itt van autó és jogosítvány. Hozzátenném volt hogy szerdánként bulizni is mentünk... Bár nála megjegyezendő hogy mindent felesbe fizettünk: kajálás, mozi, minden. Minden 2. hónapba legalább 1x vagy 2x pedig elutaztunk vagy egy drift rendezvényre, vagy pestre valami nagyobb programra, vagy fesztiválra. Igaz ilyenkor többen mentünk összedobtuk a benzinpénzt stb.


Rólam: Egyetemista vagyok, végzős. Persze nekem több a szabadidőm. Jogosítványom van, autóm most nincs, nemrég eladtam. Nem volt kihasználva rendesen, és emiatt.

Ne írjátok hogy anyagias vagyok, nem erről van szó. Nem vágyok se diplomásra se semmi ilyen. De azért az előző barátommal teljesen másképp zajlottak a dolgok, nem értem a mostani hogy lehet ennyire rossz? Pedig imádom őt kívül belül tökéletes a szex, de maga a párkapcsolat nagyon unalmas. Sose ültem itthon hétvégén. Mit tegyek? Vegyek én egy autót és vigyem mindenfele? Adjatok tanácsokat. Vagy szerintetek ez normális?

Igazából attól félek, hogy hónapok múlva beleunok és szakítok vele :( Annyi barátom van akik hétvégén összejárnak, beülnek helyekre, moziznak, jól érzik magukat. Akár hétköznap is. Én meg már kb sehova se járok csak mindig hozzá alkalmazkodok.


2016. márc. 25. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A problémád valahol teljesen jogos, DE(!) Szerinted neki jó az, hogy állandóan dolgozik, és megszakad a munkába, nincs ideje?

Elég gáz, hogy ennyire nem tudsz kitartani mellette egy nehezebb időszakban.

Ha ennyire unod magad, akkor menj el a barátaiddal szórakozni.

Vagy menjél vissza az egekig dicsért gazadag volt pasidhoz.

2016. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Elég gáz, hogy ennyire nem tudsz kitartani mellette egy nehezebb időszakban."

Sokkal nehezebb időszakokban is kitartottam mellette (és nem hónapokig, tovább) ahol szintén azt hallgattam adjak időt, majd jobb lesz. Nem részletezném itt, mi volt.

Most itt vagyunk jópár hónapja és ez van.


Nyilván nem jó neki a helyzet, jelenleg azon gondolkozik hogy kimegy külföldre dolgozni ahol kb havi 500 ezret tudna keresni, és 2 hónap múlva hazajön, hogy legyen egy kis pénzünk. Ezért is írtam ki a kérdést hogy van-e megoldás a gondjainkra, vagy "engedjem el" külföldre?

Igaz akkor megint én szenvedek!


A barátaimmal nem nagyon enged szórakozni, mert féltékeny. De őszintén szólva nem is nagyon vágyok a bulizásra, én vele szeretnék programokat NEM MÁSSAL!!!


"az egekig dicsért gazadag volt pasidhoz."

Nincs egekig dícsérve, csak leírtam, hogy vajon azért vágyok többre, mert abba "szoktam bele" vagy nagyok az elvárásaim a jelenleginél?

Visszamenni nem tudnék, mivel már meghalt, adj több tiszteletet, köszi.

2016. márc. 25. 21:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Felmerült már, hogy esetleg le kéne ülnöd beszélgetni vele erről?

Miért gondolod, hogy a tökéletes szex a kulcs a jó kapcsolathoz?

Miért unatkozol, ha épp dolgozik? Nincs hobbid, sportod, munkád?

2016. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"A barátaimmal nem nagyon enged szórakozni, mert féltékeny."


Oké, itt a kérdésnek vége is. Én itt venném a kalapomat-kabátomat. NEM ENGED???? MI VAN???

2016. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen beszélgettünk erről. Ha beszéltünk, akkor történik 1-2 program, vagy eljön hozzám minden másnap, de ezek napokig vagy akár 1 hétig működnek csak.


Szerinte itt vidéken nem tudunk mit kezdeni. Azért is akar kimenni külföldre, hogy összeszedjen egy kis pénzt és felköltözhessünk pestre albérletbe. Nekem van pénzem, így én tudnék menni máris, ő nem...


"Miért gondolod, hogy a tökéletes szex a kulcs a jó kapcsolathoz? " Nem gondolom. De vele tényleg minden nagyon jó, nagyon jól kijövünk, nagy a szerelem, az őszinteség, együtt tervezzük az egész életünket. Félek, nem találnék soha még valakit akivel ennyire jó minden.

A veszekedéseink a pénz miatt vannak, és ebből kifolyólag abból hogy nincs ideje sose, nincsenek programjaink. :( Sokszor mondja is, hogy nem ér fel hozzám, én többet tudok keresni, nyelveket beszélek, diplomás leszek, stb... :(


"Miért unatkozol, ha épp dolgozik? Nincs hobbid, sportod, munkád?"

Miért ne unatkoznék? Az egyetemen nincs sok órám, alig kell bemennem, most nyelvvizsgáztam. Munkám most nincs, de kb. 2 hónap és lesz megint. Kondiba nem járok, nem engedi a férfiak miatt, ugye ő meg nem ér rá! Hobbim sok van, de így is tudnék rá bőven időt szakítani, míg ő rám nem.

2016. márc. 25. 21:57
 6/11 Noren1989 ***** válasza:

Am, mikor veszekedtek egyáltalán? Abban a heti fél órában, amikor beszélgettek?

Ez igy nem működőképes.

26/F

2016. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"vele tényleg minden nagyon jó, nagyon jól kijövünk, nagy a szerelem, az őszinteség, együtt tervezzük az egész életünket. Félek, nem találnék soha még valakit akivel ennyire jó minden."


Mondd, visszaolvasod néha, amit leírsz? Minden ilyen tökéletes, de nem sportolhatsz, mert ott férfiak vannak, nem mehetsz a barátaiddal sehova, mert féltékeny? Neked még nem volt jó párkapcsolatod, különben messziről, sötétben, hátszélben kiszagolnád, hogy ez nem az. Ez egyszerűen nem normális. És te önként csücsülsz benne, azzal áltatva magad, hogy leélhetsz mellette boldogan egy életet. Fel kéne ismerned, hogy ez nem azért lehetetlen, mert nem visz el szórakozni vagy keveset keres, hanem azért, mert egy betegesen féltékeny, korlátozó, bántalmazó ember a párod.


Hagyd ott sürgősen, ha egyáltalán megteheted, és nem fog megzsarolni, rosszabb esetben megverni vagy kényszeríteni, hogy maradj. Mostmár arról is van elképzelésem, milyen volt az "igazán rossz időszaka"...

2016. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy van e megoldás a problémátokra miért idegenektől kérdezed? Úgyse azt csinálod majd, amit itt írnak.

Megszoksz vagy megszöksz.

És amúgy is, komolyan egy olyan ember mellett akarod leélni az életedet, aki nem enged el téged a barátaiddal sehová sem? Gondold át ezt még.

Ha neked van pénzed, és tudnál költözni, akkor miért nem mész? Pesten biztosan kapna jobb munkát.

2016. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A sok leirasbol a lenyeget hagytad ki igazabol. Ez a pasas megfojt teged a sajat kisebbrendusegi erzese miatt. Nem mehetsz kondiba mert ott pasik vannak? Hat anyam... nekem muszlim baratom van, szigoru neveltetessel a hata mogott de meg o se mond ilyeneket... az meg hogy a barataiddal se menj sehova az vegkepp a legalja. Menekulj. Ha azt meg szabad persze.
2016. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csadort nem kell hordanod,amikor kimész az utcára?
2016. márc. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!