Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért romlott meg emiatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért romlott meg emiatt a viszony köztünk?

Figyelt kérdés

A barátom néha féltékekenykedett például Facebookon összeboronált ezzel azzal, de ezek nem voltak komoly viták

Akarta hogy töröljem a pasikat, amit meg is tettem.

Egy idö után rákérdeztem én is 1-2 nöre mert neki rengeteg van a facebookjan, nem mint nekem, de nem volt semmi gond, azt hiszem örult, hogy en is feltekeny vgyok kicsit, ö is törölt 1-2 öt a sok közul

A gond akkor lett amikor tényleg gyanítani kezdtem valamit egy régi ismerösével, aki velem is undokul viselkedett, valósággal rámászott a barátomra.

Azt mondta hogy ezzel az ismerösevel összeboronaltam, ezzel ” kitéptem a szívét”, nagyon rosszul esett neki, es attól kezdve zuhanórepülesbe került a kapcsolatunk, utána folyton kötekedett velem, valósággal meggyülölt, veszekedett velem es mindenfelet ramhordott, vegul bevallotta, hogy bosszúból, mert ezzel az ismerösevel meggyanúsítottam

Azt látom utólag, hogy ez téves viselkedés volt mindkettönk részéröl, a kérdés az, hogy miért esett neki olyan rosszul pont azzal a növel való gyanítás?



2021. jún. 14. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert nem bíztok egymásban, nem is véletlenül. Nyilván olyan pontra tapintottál, ami számára érzékeny volt.
2021. jún. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miert volt erzekeny pont erre?
2021. jún. 14. 00:30
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

szerintem teljesen mindegy

kár ezen rágódni

2021. jún. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az neki tetszik
2021. jún. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
jaj de butak vagytok, istenem.. ennyi EQ-val es bizalommal minek egyaltalan nektek parkapcsolat?
2021. jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Téves viselkedés volt mindkettőtök részéről, hát senki sem tökéletes, jobb esetben viszont levonja a tanulságot az ember, és fejlődik.


Mondjuk nekem kimondottan antipatikus, hogy a párod úgy beszél, mintha valami drámaszakkörről lépett volna elő. "Jaj, Úristen, Júlia! Kitépted szerető szívemet, hát mit tettél a te Rómeóddal? Most már tagadd meg apád, és dobd el a nevedet. :("

Miközben ő is pontosan ugyanezt csinálta, és akkor érdekes módon eszébe sem jutott, hogy ő tépi ki a te szívedet. Tipikus kettős mérce.

2021. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek egymást.
2021. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!