Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megismertem egy lányt aki túl csendes?

Figyelt kérdés
Szóval elég antiszociális, és odamentem hozzá egy buliban, elbeszélgettünk, most pedig messengeren beszélünk. Nem szeretnék tolakodó lenni, viszont úgy érzem csak úgy tudok célt érni ha én írok neki, mert nem túl beszédes. Nem tudom hozzam-e neki szóba hogy szimpatikus, vagy mit csináljak.
2021. jún. 14. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Buliban ismertéleg antoszoc lányt? LOL


Azért nem ír mert nem érdekled

2021. jún. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Így van. Én sem keresem azt, aki nem érdekel.
2021. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Írd meg neki, mi lehet a legrosszabb ami történik? :)
2021. jún. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:”D
2021. jún. 14. 00:40
 5/8 anonim válasza:
Beszélgess vele,mikor ismerted meg és mióta beszéltek? Azért ne hamarkodd el a dolgokat
2021. jún. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos ez eléggé arra utal, hogy annyira nem érdekled. Attól még, hogy valaki csendes, biztosan el tudna kommunikálni ha akar, főleg írásban.
2021. jún. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

- Ha számodra(!) túl csendes, akkor hagyd. Nem muszáj utána futkosnod.


- Ennyi ismeretségből még ne vond le, hogy "antiszociális". Ez a szó egyébként sem a csendes embert jelenti, hanem egy súlyos személyiségzavart, ami szinte biztos, hogy nincs neki.


- Szerintem szimplán nem érdekled. Én is csendes vagyok, ha de ha érdekel valaki, szimpatikus, akkor nem félszavakkal válaszolok neki, meg nem 1-2 óránként, azt elhiheted.

2021. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, te nem kicsit szenvedsz fogalomzavarban. :D
2021. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!