Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek a jelenlegi párjuknak van exfelesége és gyerekek. Mennyit tartják a kapcsolatot a gyerekek miatt? Minden nap beszélnek, keresik egymást? A párom exe kb mindenért felhívja, lényegtelen dolgok miatt is. Szerintetek ez mennyiben normális?

Figyelt kérdés
Mielőtt mindenki nekem támadna, nem miattam mentek szét, nem is ismertük egymást a válás idején!

2021. jún. 14. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

2 hetente hétvége és gyakran telefonálnak, videohivas stb.

Ugye hetkoznap a gyereknek is suli , paromnak is meló így nem igazán megoldható a személyes találkozás.

2021. jún. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk már nagy a gyerek, így vele beszéli meg a párom a dolgokat. Anyjával nagyon ritkán beszél, mert nagyon sokat askalodott a kapcsolatunk ellen. Ha nagyon muszáj, 3 havonta pár szót.
2021. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
A nő még mindig azt gondolja hogy van köze a pasihoz. Én leépítettem a párom exét, aztán mikor nem fogta fel akkor a párom is. Azóta megsértődött és nem hívja
2021. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 est írtam aki lepontozott az talán nem jár dolgozni a gyereke meg iskolába ? Nyilván nem lesz mindennap vele hiszen már külön élnek .....
2021. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as és vannak gyerekek?
2021. jún. 14. 14:42
 6/11 A kérdező kommentje:
Nálunk az a probléma, hogy az ex kvázi ugyanúgy viselkedik, mintha még mindig együtt lennének. Naponta többször felhívja, hogy elmondja mi történt a gyerekekkel, ő mit csinált aznap (holott ennek szerintem nem kellene lényegesnek lennie, mivel már nem házasok)
2021. jún. 14. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező ugyanezt csinálta nálunk is. Ameddig a párom le nem állította. Egyszerűen nem vette fel neki, a gyereket hívta fel és beszéltek akár órákat, így észre vette magát az ex. Ő is mindent is elmeselt mintha együtt lennének.
2021. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Ez az ex tuti nem százas
2021. jún. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Mekkorák a gyerekek? Hívja fel a párod őket és ennyi. Nem hiszem, hogy mindennap lenne valami égbekialto dolog amiert ok is kellene beszéljenek. Amúgy lehet messenger, viber, SMS Bem is kommunikálni, akár a hétvégét vagy bármit.
2021. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
3 és 5 évesek.
2021. jún. 15. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!