Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki beszélget az exével? Titeket Kit zavar, ha a jelenlegi párja beszélne az exével?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem beszélnék soha, ezért ex. És igen, engem zavarna. Zavar is, mivel a jelenlegi barátnőm néha beszél az exével. Mondtam neki, hogy mem örülök, de ha nagyon szeretne vele beszélni akkor okés, nem fogom megtiltani. Annyit kértem csak, hogy próbáljanak normális keretek között maradni, meg ha lehet akkor tájékoztasson, ha beszélnek.

Erre most történt, hogy nem szólt, csak láttam, hogy ott van a Messengerében. Ez adhat aggodalomra okot?

Arról az exről annyit, hogy elvileg nem volt semmi komoly, meg rövid ideig is tartott, csak jó fej az illető.



2021. ápr. 2. 03:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
84%

Én nagyon ritkán szoktam vele. (30n)

O volt az első fiúk, 11 évvel ezelőtt, és kicsit több, mint 3 évig tartott. Évente 1-2x beszélünk: mi van vele, a testvéreivel, szüleivel, stb. De ez csak kb 5 éve van, h beszélünk. Előtte egyáltalán nem - ahogy te is írtad, ex, nem voltunk egymásra kíváncsiak. ;)

A férjem nem féltékeny rá. Az elején (vele vagyok 10 éve) az volt, nehezen viselte, ha összefutottunk vele (kocsmában, akárhol), ha beszéltem vele (mert najo, az első pár hónapban megkeresett párszor, h mi van velem). Őszintén nincs semmi érzelem bennem iránta, maximum az évi 1-2 kíváncsiság. Ezt a férjem is tudja már.

Már én sem vagyok féltékeny, O is szokott bizonyos exeivel beszélni, mi van velük. De már nem veszem személyes sértésnek és megértettem, h nem véletlenül van 10 éve velem, és nem velük.

De ha rendszeresen beszélne akarmelyikunk az exszel.... Szerintem gáz. Szerintem olyan nincs! Én azt gondolom, hogy ott akkor még van valami érzelem, aminek nem kéne...

2021. ápr. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
87%
Első fiúm*
2021. ápr. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Az én hapsim rendszeresen üzenget mindenféle szerelmes üzeneteket a nagy szerelmének, beteg szinten.. rendkívűl utálom az érzést amit okoz... Egyenlőre eltűröm, mert nem akarok egyedűl lenni.. de viszont nagyon lehúz érzelmileg..
2021. ápr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen beszél az ex-szel és szoros kapcsolatot ápol az gáz. Ha csak születésnapján évente felkoszonti, évente 1-2x ráír rendben van.
2021. ápr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna csak szánalmasnak tartanám valahol
2021. ápr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

"nem fogom megtiltani"


Nem is tudnád. Nem a tulajdonod, nem az 5 éves gyereked akinek csak úgy megtiltunk dolgokat. Felnőtt ember, azt csinál amit akar, te maximum reagálhatsz rá.


Tájékoztasson? Minek? Mi közöd hozzá?


Kicsit inkább növeld az önbizalmad. Nagyon idegesítő lehetsz.

2021. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

"Ezért ex" mintha az emberekkel csak szerelmi vagy semmi kapcsolatod nem lehetne. Saját szüleiddel is szerelmi kapcsolatban vagy, hogy beszélj velük? Az hogy ex, nem egy kapcsolati státus, mint pl az, hogy barát.


Én pár havonta beszélek az első szerelmemmel. Nagyvonalakban érdekel, hogy mi van a másikkal. Jó emberek vagyunk és ismerjük egymást.

2021. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Én Messengeren 3-4 naponta beszélek az exférjemmel, kb. havonta szoktunk találkozni is ebédre, kávéra. 14 évig voltunk együtt, barátságban váltunk el (a kapcsolat végének az egyik jelentős oka volt, hogy tulajdonképpen testvéri szeretetté alakult a kapcsolatunk, az utolsó 2 évben egymáshoz se értünk emiatt). Nyilván nem léptük volna meg ezt, ha látnánk rá esélyt, hogy van még közös jövőnk párként. Én olyan társat kerestem magam mellé, aki ezt el tudja fogadni. Neki is van kapcsolata azóta, nekem is.

Ez egyeseknek furcsa lehet és elfogadom, hogy ezt nem mindenki tolerálja.

2021. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem beszélek vele, nem érdekel semmi vele kapcsolatban. Emberileg előbb meguntam mint szerelmileg, mert végtelenül egyszerű ember volt, hobbik, érdeklődési kör nélkül. Valszeg dolgozik, haverozik ugyanúgy. A csajozásra meg nem vagyok kíváncsi.


Fordított részről nekem is max. annyi férne bele hogy egyszer-egyszer rákérdez hogy megvan-e még. De jobban örülnék ha ennyi se lenne.

2021. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tűrném, hogy sűrűn beszéljenek. Ha annyira hiányzik neki, hogy nem bír ki pár hónapot kommunikáció nélkül vele, akkor szakítanék.
2021. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!